Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka od @swiatusss!

Jestem niesamowicie zaskoczony z tego co było w środku. Sprawiłeś nam wszystkim (mi, córce i żonie) ogromną radość z prezentów. Przede wszystkim jednak cieszę się z listu który napisałeś.

Historia jest taka, że zapytałem się @swiatusss'a jak to jest się z czegoś cieszyć. Liczyłem na to, że w liście się do tego w jakiś sposób odniesie. Nie sądziłem natomiast, że list będzie w stanie wywołać u mnie szczery uśmiech i łzy szczęścia.

Dziękuje mireczku i wkrótce się odezwę :-)

#wykopoczta
yuio - Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka od @swiatusss!

Jestem niesamowicie zaskoc...

źródło: comment_KEzFDiU2MqtLTQl0uRkwnaRk5wXfTig3.jpg

Pobierz
  • 20
@Askaukalis: Mam takie wrażenie, że co roku dostaje od kogoś coś lepszego niż sam daje od siebie. W sensie za każdym razem myślę 'hmm ale się ktoś postarał, ale ktoś czasu musiał poświęcić itd.'. Wtedy też postanawiam sobie, że za rok coś zmienię i będzie lepiej.

Gdy dzisiaj otworzyłem paczkę, przeczytałem list to pomyślałem, że nie każdego stać jest by przekazać tyle pozytywnych emocji na dwóch skromnych kartach papieru. Później przeczytałem
@yuio: Ech, mam podobnie, ale powoli wprowadzam w życie plan pt. "Być lepszym człowiekiem". Pewnie ryczał bym jak bóbr, gdybym dostał taki list, ostatnio ledwo się powstrzymałem na "To właśnie miłość", mimo że widziałem ten film już kilka razy. Taka płaksa ze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wkoloprzegrywy: @WujekRada: @dondon: nie znam się na piwie, pytałem się w okolicznych sklepach o jakiś browar z mojej okolicy, to tylko była sokowirówka z Browaru Zakładowego, pozostałe to rand().

@yuio: Kurcze, nie zdawałem sobie sprawy, że paczuszka, a przede wszystkim list zostanie tak przez Ciebie odebrany, moja żona po przeczytaniu Twojego wpisu i komentarzy pod nim też się wzruszyła. Zajebiste uczucie, sprawić komuś radość, nie oczekując niczego w
I właśnie o taki wypok nic nie robiłem. Już nie mogę się doczekać przyszłych świąt i zrobienia komuś prezentu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@pupawolowa: wydaje mi się, że nie chodzi w tej zabawie o to żeby komukolwiek dorównywać, zrobić najlepszą paczkę etc., wystarczy tylko najlepiej jak się da w ramach swoich możliwości, czy to czasowych, czy finansowych, czy manualnych, postarać się wywołać u drugiego człowieka uśmiech (tutaj całą robotę zrobił @yuio który po prostu w swoim opisie zadał pytanie, a ja chciałem mu odpowiedzieć najlepiej jak umiem, czy mi się udało? Nie mi to