Wpis z mikrobloga

#android

Po rozczarowaniu związanym z użytkowaniem wiecznie psującego się dziadostwa znanego również jako #lgg5 przyszedł czas na zmiany- wybór nie był zbyt prosty, bo nie chciałem wydawać majątku na pixela, a samsunga zawzięcie hejtuję w telefonach za software- podobno w ostatnim modelu się to poprawiło a sporo śmiecia można dosyć efektywnie usunąć, ale recenzje recenzjami, a praktyka..

Sprzętowo s8 ma wszystko czego mi potrzeba oprócz obiektywu z szerokim kątem, a ten obiektyw to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w telefonie oprócz always-on-display- chciałem więc dać lg jeszcze jedną szansę i przesiąść się na g6.. Dopóki się nie okazało, że nie ma diody powiadomień :D Naprawdę, lg? Dla wielu, w tym i dla mnie, ten brak dyskwalifikuje telefon- jaki mógł być powód rezygnacji z tego rozwiązania?

Biorąc pod uwagę, że samsung dorzuca w gratisie gear fit 2 a różowy zawsze chciał takie coś mieć, to wybór był prosty- s8 przybywa jutro na mikołaja, obym nie żałował tej decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś z obecnych użytkuje i powie, czy bixby dalej jest tak samo użyteczne jak w dniu premiery?

#oswiadczenie #galaxys8
  • 9
@sorek: gps działa od czasu do czasu- 2x w serwisie, przycisk uszkodzony raz (nie działało przyciskanie), 2x nie działał czytnik linii papilarnych, raz naprawiany mikrofon.. a na koniec upuściłem dziada i pękł ekran :D zaraz go wymienię i oddaję go różowemu.
@Triplesix: Dla mnie dioda to od zawsze była porażka. Za mało kolorów do wyboru. W AoD wiem, czy przyjdzie do mnie SMS mail, powiadomienie z konkretnej aplikacji itp. Może dlatego, że zawsze mam telefon przy sobie. A ładowanie to już nie problem bo trwa z 1.5h więc zawsze ładuje jak coś robię przy kompie i mam pod ręką.
I żeby nie było, że krytykuje S8. To jest świetny telefon jednak go
@Triplesix: O Bixby akurat się nie wypowiem bo ogólnie nie korzystam z asystentów glosowych ale opinie tych co używają są chyba niezłe, można sterować wieloma funkcjami telefonu, czego nie zrobi się google assistantem. A jeśli nie chcesz to wgrywasz sobie jakiś remapper przycisku i masz całkiem przydatny skrót do różnych rzeczy a Bixby wyłączasz jakimś Package Disablerem. Ja tam też nie przepadałem za Samsungiem ale S8 zmienił moje zdanie. To nie
@gerard-kowalski może źle się wyraziłem. Bardziej chodzi o ich zapamiętanie. Wiadomosci email fb watsapp steam Skype itd. Walniesz kilka odcieni niebieskiego i tak tego nie odróżnisz. W aod masz normalne ikony aplikacji i wiesz od razu czy coś ważnego.