Wpis z mikrobloga

Serdecznie dziękuję @ailatann za paczuszkę <3 Przyszła prędko i nie spodziewałam się (aż tak!) cudownej niespodzianki!
Po pierwsze fantastyczny list, piękne dzięki. Cały czas się uśmiechałam czytając go.
Z kubkiem z magicznym nadrukiem faktycznie trafiłaś. Mam milion kubków, ale takiego nie! Jest super, właśnie piję z niego herbatkę :)
Szablony.. Wow! Nie spodziewałam się kompletnie a trafiłaś i-d-e-a-l-n-i-e! Jutro wykorzystam je w pracy, może sprawię radość innej osobie dzięki nim :)
Książka... Nie wiem, jakim cudem trafiłaś z tym. Kobieca intuicja? :D Uwielbiam rysować, szkicować, malować, ale zawsze miałam problem z tym a teraz wszystko pójdzie łatwo :) Nawet mój #niebieskipasek powiedział, że mi ją ukradnie, bo chciałby się nauczyć rysować.
Z cuksami lepiej nie mogłaś trafić, bo uwielbiam wszystko co jest kindera :D

#wykopoczta #chwalesie

Ps: Przejrzałam Twój profil, sunia jest faktycznie przepiękna. Zakochałam się w niej :D
Pss: Czy bransoletki robiłaś sama? Są super :)
Rinnaneth - Serdecznie dziękuję @ailatann za paczuszkę <3 Przyszła prędko i nie spodz...

źródło: comment_uH5TCf0ZtROZlupOAhyQB5lb0aGstweh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Rinnaneth: cieszę się bardzo, że jesteś zadowolona. Teraz czekam na pierwsze szkice niebieskiego. Niestety bransoletek nie robiłam sama ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale bałam się czy aby na pewno je wsadziłam do paczki, bo zwątpiłam w pewnym momencie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ailatann: cwaniursko były schowane do pudełka z szablonami :D jutro będę w pracy szaleć z szablonami i w czapce mikołaja i wciąż myślę, że szablony zrobią większą furorę niż ja w czapce :D
  • Odpowiedz
@Rinnaneth: no gdybym piła kawę to sama pewnie bym sobie kupiła te szablony, bo fajna sprawa, no ale kawosz ze mnie żaden, a wody się ozdobić nie da( ͡° ͜ʖ ͡°) najważniejsze, że Tobie będą służyć
  • Odpowiedz