Wpis z mikrobloga

#!$%@? chłopaki ale akcja. Do mojego mieszkania wprowadził się współlokator Metal. I to jeszcze nie taki zwyczajny, o nie. Ten metal słucha polskiej muzyki. Może się czasem zdarzy że jakieś mettalice czy ajrony majdeny słucha ale to bardzo rzadko. Najczęściej to on słucha Kabanosa. No #!$%@?. Zaraz obok kabanosa który śpiewa o bólu istnienia i cierpieniu egzystencji jest #!$%@? Nocny Kochanek. Zespół który śpiewa o chlaniu i ruchaniu nic #!$%@? więcej. Potem jest jeszcze Hunter. Ci to #!$%@?ą politycznym Szajsem po mordzie. Przeczuwam, że to Korwiniści ale nie mam na to dowodu.

Wracając do tego #!$%@?, przez trzy miesiące było zajebiście, nie licząc tego, że przez ten cały czas się nie umył i nie wyprał ciuchów. Ale dopiero potem zaczęły się jakieś chore akcje. I możecie mi #!$%@? uwierzyć, że #!$%@? żyletek nie jest dziwną akcją. Zamontował sobie #!$%@? lampy ultrafioletowe i jak wyłączysz zwykle światło to zobaczysz jakieś #!$%@? pentagramy kozły i inne belzebuby namalowane #!$%@? WSZĘDZIE NA PODŁODZE ŚCIANIE SUFICIE, NAWET PSA MI #!$%@? POMALOWAŁ. Chcę z nim rano porozmawać więc kiedy podgrzewał obie kota z niedzielnej kolacji mówię chcę mu powiedzieć, co myślę o tym wszystkim a on mówi czekaj #!$%@? bo mam inicjację w pokoju i bierze #!$%@? tego kota w misce w sosie z krwi dziewicy i #!$%@? do siebię. Myślę sobie ok pogadamy potem. Słyszę jęki jakiejś laski no to się wkórwiłem bo gość co tydzień kogoś nowego rucha więc wbijam do pokoju a to #!$%@? moja narzeczona w jakiejś szacie leży na tym pentagramie i rucha się z tym brudasem! NO #!$%@? TAKIEJ FURII DOSTAŁEM biegnę do nich ale odbijam się od tego kręgu w tym #!$%@? pentagramie . Ten zjeb coś #!$%@? w łacinie i nie widzą mnie nawet! Wyszedłem do swojego pokoju i zaczynam się pakować #!$%@? #!$%@? z tego domu #!$%@? metala #!$%@?. I tyle z tego było nie mszczę się na #!$%@? bo jeszcze jakiegoś behemota na mnie wyśle. Nigdy nie dogadujcie się z metalami.
#pasta
  • 2
  • Odpowiedz
Najczęściej to on słucha Kabanosa. No #!$%@?. Zaraz obok kabanosa który śpiewa o bólu istnienia i cierpieniu egzystencji jest #!$%@? Nocny Kochanek. Zespół który śpiewa o chlaniu i ruchaniu nic #!$%@? więcej. Potem jest jeszcze Hunter. Ci to #!$%@?ą politycznym Szajsem po mordzie. Przeczuwam, że to Korwiniści ale nie mam na to dowodu.


@SynAnarchiii: Brakuje jeszcze tylko Frontside do pełnej kumulacji #!$%@?! xD
  • Odpowiedz