Wpis z mikrobloga

@teczowisazabawni trzeba napiętnować.
Życzenia w naszym kraju prócz dobrego zwyczaju mają podłoże tradycji, jak ktoś robi #!$%@? z wartości i nie ma do nich szacunku to ja przepraszam bardzo, niech nie bierze udziału.
Tylko #!$%@? brać a zero wkładu własnego. Takim zachowaniem gardzę.
@And7 no nie. U nas zawsze wiemy i poświęcamy czas na to. Co roku dzieje się wiele rzeczy i na prawdę jest co życzyć i za co dziękować. Nigdy chyba nie użyłem formułki i nie będe. Nawet za czasów w szkole, wszyscy się staraliśmy. Atmosfere tworzą ludzie a nie zwyczaje. Jak atmosfera zła to winna członków wydarzenia. Smutno jak w wielu domach nie potrafią celebrować. Oczywiście rozumiem, patologia, ludzie nie myślą i
@And7 takie zyczenia o ktorych piszesz to są idealne dla prostych ludzi dla ktorych tylko jest wazne zaspokoic codziennne pragnienia. Tacy ludzie i tak nie myślą co do nich mówisz, nie mają refleksji.
@ciachostko

jak myślę, że na wykopie osiągnięto już dno, wtedy pojawiasz się ty i pukasz od dołu xD. Składanie życzeń to cebula, co następne xD.


:-) jeszcze coś mądrego masz do powiedzenia?
@teczowisazabawni: Memy z małpką mają na celu pokazać typowe zachowania i przeświadczenia w polskich domach, a nie szkalowanie Polaków i tradycji. Śmieszność tego memu wynika z powszechności tych zjawisk, bo niemal każdy spotkał się kiedyś z sytuacjami, które na tych memach występują. Czasem małpka ma negatywny i wytykający wydźwięk, a czasem bardziej pozytywny i zabawny, kwestia tego jak będziemy ją interpretować - ale jeśli kogoś, taki czy inny mem obraża, to