Wpis z mikrobloga

Jestem kablem, taką jednoosobową targowicą. Ostatnio zwolnili u mnie w pracy złodzieja paliwa po moim donosie, a teraz możliwe, że odbiorą dziecko moim sąsiadom. Jestem wrażliwym człowiekiem, nawet lekko #!$%@? pod tym względem. Gdy w TV leci materiał o krzywdzeniu dziecka moja żona automatycznie przełącza by nie musieć obserwować mojej tyrady na temat strzelania do debili. Płacz zza ściany mnie nie rusza, sam mam dzieci, ale gdy 9-letni syn mnie się pyta czy 6-letni kolega z podwórka może posiedzieć u nas bo jego matka jest pijana i będzie go znowu biła to dzwonie na policje. Tłumaczenie? Prośby? Ostatnie szanse? Już z tego wyrosłem. A porysowany lakier samochodu mnie nie rusza, bo to tylko kurde samochód, a nie twarz dziecka.

#neuropa ##!$%@? #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 153
  • Odpowiedz
to zgłaszanie przemocy u sąsiadów tym bardziej.


@lakukaracza_: Chyba nie pojmujesz podstawowej zależności, która jest w tym przypadku odwrotna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby być "typową targowicą", to musisz #!$%@?ć siebie sąsiadom, a nie odwrotnie. Targowica by była, jakby do sąsiadów wpadła policja z interwencją, a Ty byś dzwonił po Sebixów z zagranicy, żeby wpadli #!$%@?ć policji. Nie pojmujesz?
  • Odpowiedz
@verstappen: mama płacze, ojciec płacze, brat i siostra płaczą ze szczęścia, że OP pomógł zamknąć pato ojca który ćpał, zastraszał, wykorzystywał i okradał całą rodzinę aby za to ćpać

a OP nie jeździ #!$%@? Oplem tylko pomaga spłacać matce kredyt za Opla, którego ojciec wziął na siebie i matkę, ale jak zaczął ćpać, skasował go na haju całkowicie, auta nie ma, a kredyt do spłacania został

i mówi, że to nie
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: jesteś bohaterem, ale np moja ciotka mieszka obok też jakiejś patoli co dzieciaki o 23 się drą, ale wystarczyła jedna sytuacja, że się poskarżyła administracji na nich to na następny dzień gdy szła klatką, te patus wziął ją z bara i ta omal spadła (to stara kobieta, nie wiele trzeba by się zabić, nawet z 5-6 schodków) i od tamtego czasu jak zawsze opowiada o tym, to mówi, wszyscy w
  • Odpowiedz
@pk347: oby całe
@lakukaracza_: Szanuje, czasami ( u nas niedawno konkubina z konkubentem też pobili dziecko że trafiło do szpitala, słyszałem nawet że zmarło ale to już plotka ) nie można legalnie przeprowadzić samosądu ( ew chociaż strzelić liścia i napluć na ryja )
  • Odpowiedz
Także na pewno nie będę bił moich dzieci (jakie metody wychowawcze będę używał to nie wiem, ale na pewno się dowiem z książek). Jak zobaczę, że ktoś wychowuje swoje dzieci pasem do spodni to na pewno ich #!$%@?ę, bo pomimo że jest to ich dziecko to jest to także indywidualny człowiek, który kiedyś wyrośnie na dorosłą osobę.


@sing: Jest drobna różnica w sytuacji gdy ktoś wymierza kary fizyczne za złe zachowanie
  • Odpowiedz