Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn ma 13 lat. Bardzo go wciągnęły gry Wiedźmina. Jednak jego komputer nie jest już tak dobry, żeby uciągnąć Wiedźmina 3. Grał chwilę u mnie i widać było, że gra go pochłonęła. Zastanawiałem się jak mu pomóc. Poczytałem trochę i znalazłem rozwiązanie. Strumieniowanie gier na steamie.
Na szczęscie obaj mamy szybkie łącza. Więc kupiłem mu W3 na stemaie, poprzez Hamachi połączyłem się z moim kompem w domu, na którym włączyłem jego konto, przy wiedźminie 3 wybrałem opcję strumieniuj.... i po chwili młody grał na swoim kompie w wiedźmina 3. Z radości aż się popłakał :)
Czuje dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #steam #dobryuczynek
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MrVanosh no to może mam coś nie tak, ale skoro WiFi w domu nie wyrabia, to nie wiem tym bardziej jak może działać na taką odległość. Ale no jak działa fajnie to zazdroszczę.
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: Ja przechodziłem Wiedźmina 3 na siedmioletnim kompie. Tylko w Novigradzie był problem, ta gra jest świetnie zoptymalizowana. Polecam wygooglować Witcher 3 tweaking tool. Za pomocą tego narzędzia można zrobić tak że Wiesiek wygląda gorzej niż Gothic 1. Na pewno da się tym narzędziem przystosować grę do kompa młodego.
  • Odpowiedz