Wpis z mikrobloga

@Bimbay: Hmm, na wiosnę może będę jechał na południe Polski - jak będzie sprawa aktualna to możemy przez PW się zgrać. W innym przypadku odpowiem na wszelkie pytania poprzez PW.
@Bimbay: Ta 143 konna jest IMO bez sensu. Masz auto które wygląda na usportowione, a nie jedzie i nie prowadzi się jakoś rewelacyjnie. Trochę siara jak siedzisz w "sportowej furze" a Skoda Yeti, Passat czy jakiś duży SUV typu Volvo XC90 mają lepsze przyspieszenie... Jak jesteś młoda i to pierwsze Twoje auto z nieco usportowionym zacięciem, to spoko ale sam bym się na nią nie skusił. No i napęd ma na
@chim3ra: dziękuję, dodałam odpowiednią notatkę do profilu :)
@Sniezny_Koczkodan: nie wiem, bo nawet w niej nie siedziałam, ale dziękuję za opinie, przyda się
@chwed: jestem młoda, ale aktualnie mam pod maską 240 kucy ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety w moim budżecie ciężko będzie znaleźć coś o podobnej mocy i sportowej sylwetce, a na tym drugim najbardziej mi zależy. Patrząc na masę myślałam, że ta 182konna
@dannycarter: koszty eksploatacji? Aktualnie mam a4 b6 i szukam koniecznie czegos tańszego w utrzymaniu, masz moze jakies porównanie? Ile wynosi realna Vmax i ile czasu jest w Twoich rękach? Byłeś z nią na hamowni? Słyszałam opinię, że im z wiekiem zdecydowanie spada ilość kucy. To manual? Jak oceniasz kulturę pracy skrzyni?

@Sniezny_Koczkodan: 20k. nie chce rwd, od tego będę mieć gruza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako
Jako daily szukam czegoś co mi pojedzie 200 po trasie i dobrze trzyma się zakrętów, a w mieście rwie asfalt.


@Bimbay: celica nie rwie asfaltu, jest nudna jak każde auto co ma te sto kilka koni.
Co Ci w sedanie nie pasuje? Dopóki nie wozisz gabarytów to jest spoko.