Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem filmik z pobicia Łukasza pokazany przez tego pedała Rafonixa i aż we mnie zawrzało. Wszedłem na Wykop i okazało się, że na całe szczęście ludzkość nie jest jeszcze stracona i nie przeszło to bez echa. Z tak zwierzęcymi instynktami jak Rafonixa, który pokłócił się przez internet z gościem i cieszy się, że jego brat - jeszcze dziecko - został pobity to jest po prostu... no nie spotkałem się. Rafonix był dla mnie dotąd neutralny - wiedziałem, że ma za sobą długą patologiczną przeszłość, ale widziałem też, że próbuje z tego wyjść (z całkiem niezłym skutkiem - na pierwszy rzut oka zdecydowanie nie wyglądał na patusa) - teraz mamy idealny dowód na to, jak ciężko wyjść z patologii. Dużo zostało napisane, ale naprawdę - trochę empatii, ludzie, trochę empatii. O Tuczniku można napisać wszystko, ale czemu winien jest ten jego brat? Mnie jest jego żal, że musiał się wychowywać w takich warunkach, a teraz także nie jest łatwo. On jest w o wiele cięższej sytuacji niż Grubas, który tak się ciągle skarży na wszystko. Widać też, że to raczej spokojny chłopak - na filmiku widać, że kompletnie nie umie się bić, bardzo możliwe, że dostał nie ze swojej winy nawet, tylko weszło to w ten youtuberski, śmieszny świat. Jeśli będę miał możliwość dorzucenia się do niszczenia Rafonixa - chętnie dorzucę swoje 3 grosze, bo się we mnie teraz aż zagotowało. Żadnym innym określeniem niż zwierzę tego Rafonixa nie da się określić. A pamiętajmy, że oglądają go dzieci - ale w tym aspekcie temat został wyczerpany. Zwierzyniec i patologia.
#patostreamy #rafonix #danielmagical
  • 34
  • Odpowiedz
nie ze swojej winy na


@Grbmytu: Co do dzieciaka to nie przesadzaj. Sam młody kozaczył i to bardziej niż magical. Na pewno nie jest to spokojny chłopka. Nie jestem za biciem dzieciaka ale może jak już dostał taki lekki oklep to go ogarnie trochę...
  • Odpowiedz
@ReevoX: Nic nigdy nie usprawiedliwi tak zwierzęcych, pierwotnych instynktów. Nie wiem, ja tak żadnego wielkiego "kozaczenia" nie widziałem. W jaki sposób się to przejawiało? Choć tak jak piszę - nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich zwierzęcych zachowań, w czym najgorszy był Rafonix. Zapuszczony menel spuszcza się, gdy 15-latek bije drugiego 15-latka i wysyła przy tym groźby do swojego internetowego rywala. Czy można niżej upaść?
  • Odpowiedz
Wybacz ale normalny, spokojny chłopak by się tak nie zachował:
https://www.youtube.com/watch?v=YPCK9V0Tyao
Kiedyś jak magical miał po 100-200 widzów to też potrafił odjebywać, wyzywać matkę, daniela jak mu chciał wyłączyć komputer, żeby poszedł spać do szkoły. Oczywiście zgadzam się z tobą, ale pisanie, że Łuki to spokojny dzieciak raczej nie jest prawdą :D
  • Odpowiedz
@Grbmytu:
Pozwolę sie z Tobą jak i innymi obrońcami zwierząckich - albo jak kto woli zwierzyńskich ( jeden ciul chodzi o zwierzęta ) nie zgodzić.
Otóż jak pewnie część z was zauważyła Danielkowi odbiła szajba odkąd stał się sławny, niestety część się pewnie ze mną nie zgodzi - Łukasz mu wtórował - bo fejm sie zgadza , bo fajnie - i zaczął strasznie kozaczyć pewnie nie tylko przed monitorem na jego
  • Odpowiedz
@ReevoX: Może i faktycznie przegiął, ale zostawmy to, tutaj tematem powinno być wyłącznie zachowanie Rafonixa, które jest totalnie destrukcyjne i demoralizujące.
@Fausto: Serio tak dokładnie analizujesz poczynania jakiegoś gówniarza? Serio popierasz tak zwierzęce zachowania, szczególnie w wieku dorastania? Serio? Ile masz lat? Jeśli nie jesteś w wieku tych gówniarzy, to powinieneś się wstydzić. Jesteś w stanie zrozumieć przesłanki Rafonixa? Dla mnie w ogóle jakąś totalną abstrakcją jest, gdy dwóch gości,
  • Odpowiedz
@Grbmytu: Nie patrzę na to z perspektywy swojego wieku bo 3 z przodu jest więcej niż blisko a wiem co było za moich czasów gdy byłem we wieku tego małolata.

A co do Rafonixa, on walczy taką samą bronią jak jego opponent, Tucznik też nie przebiera w środkach. Denerwuje mnie to, że jak tucznik zrobi coś złego to jest to tucznik i ok w przypadku Rafonixa wszyscy białorycerzą .
  • Odpowiedz
@Fausto: Nie zrozum mnie źle. Nie lubię Tucznika, dla mnie generalnie wszyscy ci patologiczni streamerzy to jakiś ściek ludzki i zwyczajny odpad, jednak nie może być tak, że gość z dużym wpływem na dzieci pokazuje coś takiego u siebie. I jak możesz takie zachowania usprawiedliwiać? Dla mnie żenujące jest to, że raz za razem usprawiedliwiasz to zwierzęce zachowanie, czym pokazujesz, że niewiele się różnisz od tego Rafonixa. W ogóle co do
  • Odpowiedz
@Grbmytu nie jestem za wychowaniem bezstresowym a takie bylo serwowane Łukaszowi , ewidentnie ani Gocha ani nikt inny sobie z nim nie radził , wbrew pozorom taki zimny prysznic może mieć dla niego znamienny skutek.

Tucznik tak samo uderza w bliskich Rafonixa, a argument z dziecmi nie trafiony, rolą rodziców jest izolować swoje dzieci od niekorzystnego dla nich contentu, w telewizji czy chociażby na podwórku naoglądają sie gorszych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Fausto: Człowieku, zdajesz sobie sprawę z tego, co piszesz? Nie życzę Tobie, abyś miał dzieci. Co to znaczy, że nie jesteś za wychowaniem bezstresowym? Że będziesz bił swoje dziecko? Cofasz się w rozwoju tymi metodami? W jaki sposób Ty chcesz oceniać "wychowanie" Gochy? To są warunki do wychowania dziecka nienormalne, a ty chcesz oceniać przez pryzmat normalnych rodzin. Nie chce mi się nawet z Tobą dyskutować, bo masz jakieś zaburzone rozumowanie
  • Odpowiedz
@Grbmytu widze , ze Ty za to mentalnie jestes w krajach skandynawskich gdzie dziecko samo moze zlozyc donos na rodzicow ze jest bite, baaaa falszywy donos i wykorzystac to jako szantaz bo nie kupili nowej zabawki.
Trzymanie dziecka w ryzach nie polega na tłuczeniu go ale nie wyobrazam sobie by dziecko weszło mi na glowe tak jak on.

Apropo norm spolecznych, powodzenia Ci zycze w razie konfliktu zbrojnego, kredę już kupiłeś ?
  • Odpowiedz
@Fausto: Wiem, że takie twarde chłopaki z osiedla, za jakiego starasz się uchodzić, uważają, że moje poglądy są "pedalskie" i "#!$%@?", ale ja zwyczajnie staram się myśleć racjonalnie i zdroworozsądkowo. Ja z kolei uważam, że dziecko można trzymać w ryzach w ten sposób, że ono nawet nie zauważy tego i opierałoby się to na przyjacielskich relacjach i niepotrzebne są do tego żołnierskie metody, a już tym bardziej oczywiście bicie. W razie
  • Odpowiedz
Ale gdzie napisałem Ci że chodzi mi o bicie dziecka ? nigdzie tego nie napisałem . I nie jestem "twardym chłopakiem z osiedla" a normalnym facetem za jakiego uchodzę.
Akurat ja nie rozumiem robienia dramy z tego ze mlody dostal po pysku to się zdarza tak u ludzi jak i u zwierząt - od szczeniackie porachunki . Idę o zakład , że za ładne oczy w ryj nie dostał. Na tym bym
  • Odpowiedz
@Fausto: Co do wychowania dziecka - ujmijmy to tak: wychowanie żołnierskimi metodami, trzymanie dziecka w pionie, tak to zrozumiałem, ale możemy to odpuścić.
Czegoś nie rozumiesz. Zachowanie tego dziecka, które pobiło Łukasza jest patologiczne - to oczywiste, ale najgorsze - co chyba większość tutaj dostrzega - jest zachowanie Rafonixa. Gdyby zakończyło się samym pobiciem, to sprawa zapewne rozeszłaby się po kościach, podejrzewam, ze takich przypadków w Polsce jest kilkaset/kilka tysięcy dziennie
  • Odpowiedz
I tutaj dochodzimy do clue. Jak piszesz wychowanie jest zadaneim rodziców, do tego samego wychowania zaliczałbym odizolowanie latorośli od oglądania nieodpowiedniego dla nich contentu. Wszystkie patostreamy powinny byc 18+.
  • Odpowiedz
@Fausto: No tak, to jest oczywiste, od tego powinniśmy zacząć. Dla mnie generalnie to równie dobrze Youtube mógłby jednym kliknięciem zlikwidować wszystkich patusów z Youtube'a i nikomu krzywda by się nie stała, z Youtubem włącznie. Jedynie korzyść dla społeczeństwa. Jestem za tym, by #!$%@?ć z Youtube'a wszystkich Magicali, Rafonixów, Bystrzaków, Gurali, Rafatusów i Mahonków.
  • Odpowiedz
Na początek niech zaczną od zakazu spożywania alko, momentalnie content sie ukruci, wciąz żywie nadzieje że to zniknie bo nie wyobrażałem sobie jeszcze 7-8 lat temu że za spozywanie piwa przed komputerem półmózgi będą trzepać taki hajs..
  • Odpowiedz
@Fausto: No i wreszcie po kilku wpisach doszło do tego, że podzielamy zdanie i doszło do tego w kulturalny sposób. :) I to właśnie powinno różnić nas od zwierząt pokroju Rafonixa i ich patologii.
  • Odpowiedz
@sal3m: A jakie to ma znaczenie, czy jest z internetu, czy znajomym z rzeczywistości lub rodziną? Jeśli widzę czyjąś krzywdę, to moim naturalnym odruchem jest empatia. Na tym polega człowieczeństwo moim zdaniem.
  • Odpowiedz