Wpis z mikrobloga

#zegarki #zegarek #modameska

Spodobały mi się ostatnio zegarki #timberland , jednak na wykopie sporo negatywnych opinii o tej firmie(odnośnie zegarków) i ogólnie o zegarkach robionych przez firmy zajmujące się ubraniami itp.
Faktycznie ich mechanizmy są słabe i nie wytrzyma 1-2 lata?

Zależy mi tylko na wyglądzie zegarka, więc nie chcę żadnego automatu itp.
Jak np. ktoś widzi zegarek z takiej firmy to gardzi czy jednak trochę #prestiz że zegarek za kilka stów a nie jakiś syf za 100zł? ofc wiadomo najlepiej jakiś rolex za 10k ale chodzi mi o taką półkę trochę lepszą.

Inny np. #citizen

Możecie coś doradzić odnośnie tych dwóch marek albo jakąś inną porządną zaproponować w tym budżecie?
gundogawa - #zegarki #zegarek #modameska 

Spodobały mi się ostatnio zegarki #timbe...

źródło: comment_Mypb4yi8GZoWPRuUYetlGwUHgg07ro8r.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@gundogawa prestiż żaden, nikt nawet nie zwróci uwagi na taki zegarek, w sumie w ogóle ciężko mówić o jakimś prestiżu za kilkaset złotych. Ale gardzić też raczej nikt nie będzie, chyba że masz w swoim otoczeniu miłośników zegarków.
  • Odpowiedz
Faktycznie ich mechanizmy są słabe i nie wytrzyma 1-2 lata?


@gundogawa: tyle to wytrzyma każdy zegarek. Najtańsza chińszczyzna za 5 zł. bez problemu tyle pociągnie (co najwyżej baterie wymienisz). Opatrz się z zegarkami, bo jeżeli chcesz zrobić wrażenie na otoczeniu, to nie kupuj pierwszego lepszego (czyli tego co pokazałeś ;), bo takie liczby słabo wyglądają). Jak kupisz zegarek, to ma być ZAJEBISTY, a nie "no czasem mi się podoba".
  • Odpowiedz
@gundogawa: mechanizm pewnie wytrzyma te dwa lata.. ale nie można tego powiedzieć o szkiełku, pasku, kopercie... ten timberland wygląda jak zegarek z aliexpress za 5$... albo nawet mniej, bo w ten cenie można kupić już coś w miarę ładnego.
  • Odpowiedz
@gundogawa: citzien bardzo dobra firma, ale wygląd tego, to tak średnio powiedział...
szukaj jakiegoś pilota, divera lub chronografu... nie wiem jaki budżet, ale standardowo - timex, casio, lorus, citizen, seiko, orient... ze szwajcarskich masz adriatica, altiantic.. to tak do 1k.
  • Odpowiedz