Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem z kurierem dhl. Późno się kapnąłem bo dopiero dziś dotarłem do rodzinnego domu gdzie paczka miała być dostarczona. Na stronie dhl pisze że paczka dostarczona 28.11.2017 15:58 - żaden kurier do mnie nie dzwonił myślałem że paczkę odebrał ojciec jak zawsze. Problem jest tylko z tym że on żadnej paczki nie odebrał ani nikt z domowników. Nie było żadnego kuriera, napisałem do sklepu i do dhl ale brak mi dowodów nie mam ani listu przewozowego ani nic. Napisałem już do nich na kontakt i do sklepu.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji ?
#prawo #kurierzy #kurier #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata
  • 9
@Ksiaze_macharadza_Kaburu: inbe rozkręcisz, domyślam się, że na takie rzeczy są paragrafy :D nie może być tak, że mają taka samowolke w dostarczaniu paczek. ewentualnie bierzesz numer do kuriera z twojego rejonu i mówisz, ze ma ci ją dostarczyc w zębach pod wskazany adres, typowi nie ujdzie to na sucho tak czy siak, bo z centrali beda go cisnąć też, im nie zależy wcale na takich problemach
@Ksiaze_macharadza_Kaburu: Z DHL też miałem ostatnio problem, w prawdzie paczka została uznana za niedostarczoną - rzekomo nie było domowników. A tak się składało, że w tych godzinach byłem w domu i czekałem na kuriera. Po paczkę musiałem jechać osobiście do siedziby DHL w Zabrzu. Na szczęście miła pani z biura obsługi klienta odnalazła zaginioną paczkę. Tylko pytanie, czy ten kurier w ogóle pofatygował się by przywieźć mi paczkę, czy celowo olał