Wpis z mikrobloga

Mireczki planuję zakup nowego telefonu, na telefon za wiele nie chce wydać, maksymalnie 800 zł bo pewnie i tak go rozwalę. Wybór padł na Xiaomi bo ponoć lepsze. I mam dylemat, wersji Xiaomi jest tyle, że się pogubiłem. Co polecacie, Redmi note czy redmi? Dlaczego Redmi note 4 jest droższy od nowszego redmi note 5? Który Xiaomi występuje z czystym androidem?
Ogromnych wymagań co do samego telefonu nie mam. Ma dzwonić, wysyłać sms, raz na ruski rok zrobić zdjęcie i od czasu do czasu przeglądnąć wykop.
#xiaomi
  • 11
jest droższy od nowszego redmi note 5?


@skinek: spoko że patrzysz na cene telefonu który nawet oficjalnie nie został jeszcze pokazany ( )
myślę że to rozwieje wszystkie wątpliwości
@mruq: Tam cena codziennie się zmienia. Nie wiem, czy to od kursu dolara zależy czy co. Raz było 599, raz 609 a raz utrafiłem 589 i kupiłem. To 625 to ze szkłem może jest. Pokaż link
@mruq: bez szkła 625, ze szkłem 659. To poszło trochę w górę. Ja kupowałem koło końca października/początek listopada. Tak czy inaczej, spoko telefon. Używam neta, troche YT, mail, podstawowe apki do banku czy biletów i śmiga jak ta lala.