Wpis z mikrobloga

@Zazdroscisz: Jak się tak dramatycznie tłumaczysz i żądasz usunięcia zdjęć to tylko przyciągasz uwagę. Twoje zachowanie zaczyna być bardziej creepy od tego śmieszko-stalkera wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Boisz się że chłopak zobaczy, że na pizzę z obcym poszłaś? :D Wiesz, że jakbyś skomentowała to krótko, nawet głupim "XD" to żadnej afery by nie było?
  • Odpowiedz
@Moris299 w dodatku sama w dużym stopniu przyczyniła się do wypromowania tego wątku, gadaniem że wszyscy ją atakują, jakby jej zależało na tym by temat ucichł to by tylko zgłosiła typa a nie odpisywała każdemu na wszystko.
  • Odpowiedz
@Zazdroscisz: ja p------e, skąd tyle s----------a sie wzięło w tych komentarzach to ja nawet nie... wiadomo, ze sie w-------s, nie wiem o co maja do ciebie pretensje. (Ale kostki to ty zakryj, przecież zimno jest) @technic: dama z kijem w dupie? A co miała sie zaśmiać, podziękować? To nie jest jakiś żarcik tylko łażenie za nią od tramwaju do tramwaju. Jak w ogole trzeba być zdesperowanym w poszukiwaniu
  • Odpowiedz
@turok2016: ... a na co mam się leczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tak się składa, że przeczytałem to co napisałem i nadal nie rozumiem jej i Tobie podobnych. To wasze reakcje są nieco z-----e i to chyba wy potrzebujecie leczenia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@turok2016: Bardziej by mnie interesowało dlaczego moja dziewczyna zgodziła się pójść na pizzę z obcym facetem :) I dlaczego tak usilnie próbuje ten fakt zatuszować... dopóki nie umieścił jej wizerunku i nie szkalował jej dobrego imienia to nie widzę powodu żeby go wsadzać do więzienia za stalking.

No i na prawdę, gdyby nasza bohaterka napisała krótkie sprostowanko że jednak OP to #przegryw bo nic z tego nie będzie
  • Odpowiedz