Wpis z mikrobloga

Pytanie z ciekawości skierowane do tych osób, które nie zarabiają, zarabiają mało lub stosunkowo mało, a dla tych, którzy zarabiają dużo - spróbujcie wejść w ich buty. Czy bylibyście w stanie poświęcić swój honor i godność dla streamów tak jak np. DanielMagical, BystrzakTV, Gural itd. i dzięki temu zarabiać te 15-20 tys. miesięcznie przez powiedzmy 5 lat?
#danielmagical #bystrzaktv #gural #patostreamy

Byłbyś w stanie to zrobić?

  • Tak 39.1% (70)
  • Nie 60.9% (109)

Oddanych głosów: 179

  • 18
@MarcinZS: Oni nie robią czego, co jest normalne dla przeciętnego śmiertelnika. Ich twarz będzie w necie do końca ich życia i sytuacje, które robili. O to chodzi. Bo to, że ja sobie coś zrobię na imprezie teraz w wieku 20-25 lat, to nic nie znaczy, za 5 dni idzie w niepamięć, a ich dzieci będą mogły sobie zajrzeć do tego i za 50 lat, kiedy oni będą zapewne innymi ludźmi
@PZt37: O tym właśnie piszę.
@aWielki: Magical i Bystrzak to wiadomo. Ale nawet samemu zrobilibyście coś takiego, wiedząc, że w przyszłości zapewne założycie rodziny i będziecie mieć dzieci? Mogę się tylko domyślać, jak patrzą na takich "streamerów" osoby z rodziny, znajomi itd. Nie wiem, no mnie głupio by było nawet beknąć, mając w głowie to, że patrzy na mnie ileś tam osób, a zauważyłem, że to w tej społeczności tak
@Grbmytu: No to napisałem, że bym nie zrobił. Co do Gurala się nie wypowiedziałem, bo nie wiem czy on tam coś odwala takiego, ale skoro go umieściłeś razem z nimi, to pewnie świety nie jest. W sumie widziałem, jak tam wyzywa ludzi na tych kamerkach, to już jest samo w sobie nie smaczne jak się głębiej na to spojrzy, jednak niejednokrotnie może śmieszyć :D
@PZt37: Poważnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie wiem, być może mamy barierę postawioną w innym miejscu, ale dla mnie to jest doszczętna kompromitacja. W analogicznej sytuacji: nie chciałbym mieć takiej dziewczyny. Zresztą nie uważam, żeby go dzieliła od Magicala jakaś diametralna różnica. Mnie byłoby już wstyd za sam fakt, w jakim towarzystwie przebywam: ojciec i wujek alkoholicy, Esta i Siwy - 60- i 40-letnie menele, które
@Grbmytu: przede wszystkim nie bierzesz pod uwagę, że za 20 lat dzisiejsi 10-12 letni fani będą te 20 lat starsi i to oni (nie my) będą wydawać opinie. Świat się zmienia w ten sposób, że nie zdziwię się, jak Magical/Bystrzak będą wspominani jako prekursorzy nurtu na YT i praktycznie "celebryci"
@oldschool493: To bardzo możliwe, ale zawsze to będzie kojarzone z patologią. Ja się nie przyznaję do tego, że czasami obejrzę to, ale podejrzewam, że przez wszystkich moich znajomych bez wyjątku zostałbym za to wyśmiany. Wątpię, żeby oni w ogóle ich znali, a co dopiero oglądali, podejrzewam, że jakbym to włączył przy nich, to po prostu chwyciliby się za głowy, tak jak ja zrobiłem to za pierwszym razem. Wątpię, żeby to się