Wpis z mikrobloga

Siema, zdecydowałem się na innego nurka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oryginalną bransoletę mogę dostać za 280$ co jest trochę XD (nie znalazłem taniej, jak ktoś wie gdzie taniej to niech da znać). Natomiast jak patrzę na to to chyba nie będę potrzebował dodatkowych uszek i każda bransa będzie wyglądać ok - nie będzie dziur między kopertą a bransoletą. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu :D. No ale finalnie wywód kończę tym, że chciałem kupić solidną bransę w kolorze srebrnym, nie wiem czy z pełnymi ogniwami, na 22mm, może być od skośnych, budżet do kilku stówek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#zegarki #glycine
Pobierz xDrope - Siema, zdecydowałem się na innego nurka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oryginalną bransoletę m...
źródło: comment_f7qZIIGMZBE9Yqz4syziPYWwcCqnu1xn.jpg
  • 5
@GM2L: widziałem, jest zajebisty, ale do niczego mi nie będzie pasować ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak ogarnę to zamówię oba i jeszcze na żywo ogarnę który zostawić. Ta kolorystyka czarno-czerwono-złota kojarzy mi się z Tudorami, czyli bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). BTW na tamtą Certinę co poluję (DS Action Diver z datownikiem między godziną 4 a 5) to jest jakiś dramat z