Wpis z mikrobloga

O kurdebele, Mirki i Węgierki możecie mi zazdrościć. Dotarła do mnie #wykopaczka z #wykopoczta ʕʔ. Bardzo dziękuję Mirabelce @wredna_pomarancza, bo to co od Ciebie otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania!

Jestem wdzięczny za miłe słowa zawarte w liście, bardzo wspierające oraz motywujące. Trzymam kciuki za Twoje zaobrączkowanie oraz liczę na to, że w marcu będziesz już w pełni zdrowa. Pozdrów ode mnie swojego dziadka i mam nadzieję, że pójdziesz z nim jeszcze wielokrotnie na grzyby! Co do Twojego pisma... to mamy bardzo podobne, więc spokojnie - czytało mi się wyśmienicie.

Przechodząc do zawartości paczki to po prostu wow. Czy któryś mirek może się pochwalić specjalnie dla niego napisaną #pasta? A ja mogę! Chyba ją sobie jakoś oprawię:) Reszta paczki perfekcyjnie dopasowana pode mnie. Książka ze Smashing Magazine - mam nadzieję, że dzięki tej pozycji będę sprawdzał się jeszcze lepiej w roli "wolnego strzelca". Super!!!
Poduszka w motywie #pizza rewelacja, teraz nawet będę spał na moim ulubionym daniu, czego chcieć więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Jejku do tego jeszcze gra karciana CV, na pewno dzięki niej ułożę sobie barwne życiorysy i umili mi długie zimowe wieczory. Wielkie dzięki za świąteczną rękawicę kuchenną przyda się do wyciągania pizzy z pieca ʕʔ.
Do tego kwaśne żelaski...


Jeszcze raz naprawdę dziękuję, w całej paczce widać napracowanie, była pięknie zapakowana (sami zobaczcie tutaj -
https://www.wykop.pl/wpis/28293979/reniferki-gotowe-do-odjazdu-ʖ-wykopoczta/, niestety wstążki poodpadały w drodze, ale naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.

@wredna_pomarancza kiedyś na pewno wypijemy wspólnie jakiś dobry cydr, trzymaj się cieplutko i mam nadzieję, że w paczkę dla Ciebie ktoś włożył chociaż ćwierć Twoich starań, Twój niebieski może być z Ciebie dumny!
skomplikowanysystemluster - O kurdebele, Mirki i Węgierki możecie mi zazdrościć. Dota...

źródło: comment_hwWGTq9YYHYm0dzaA5gaifobWLmKvQTs.jpg

Pobierz
  • 7