Wpis z mikrobloga

@WhoNext: Nowa Heyah. Napisałem do nich na FB to odpowiedzieli, że sprawa zgłoszona do techników i żebym napisał im na mejla jaki pakiet chciałem włączyć. No ale przecież nie napiszę, że chciałem włączyć i wyłączyć w/w usługę, żeby tylko raz pobrało opłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysłałem też sms-a na włączenie tej usługi i dostałem tylko odpowiedź od bota z błędem "Przepraszamy, wystąpił błąd Prosimy spróbować później."
@KyloW13: napisalem do nich na e-maila. Zauwazylem ze uruchomili nowa oferte https://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte_pozostale-oferty/warunki_oferty_promocyjnej_rok_wanoci_konta_za_wyraenie_zgd_marketingowych_dla_uytkownikw_heyah/oid/67fd2421cdd1a094a1055030e777a2ce
Byc moze z tego powodu nie dziala stara opcja RWK, takze posiadam taryfe Nowa Heyah. Sam zawsze w/w usluge zeby nie placic co miesiac ( ͡º ͜ʖ͡º). Podalem im wszystkie potrzebne dane, jak mi odpowiedza dam znac.
@KyloW13: Dziwne, sprobowalem teraz wlaczyc usluge sms-em "SMS o treści Tak na nr 568". Aktywowało natychmiastowo ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie wiem czy to wplyw wyslania e-maila do BOK-u czy zwyczajnie sms-em ta mozliwosc dziala (krotki kod wywala bledy nadal). Sprobuj jeszcze raz.
@WhoNext: O kurde, faktycznie teraz załapało sms-em :D
Zostało tylko wyłączyć usługę za parę dni, ciekawe czy jeszcze ten sposób działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie można by to zrobić od razu, ale ja zawsze czekam.

Jak wyłączysz to daj znać, ewentualnie ja dam jeśli będę pierwszy ;)
@WhoNext: @KyloW13: czy tylko mi pobrało nagle po doładowaniu zaległe opłaty za rok ważności konta po każdej rozmowie? Zrezygnowałem po aktywacji, przyszedł SMS potwierdzający, a tu teraz dostaję info, że pobrali zaległe opłaty O_o
@Antwito: @WhoNext: Miałem podobnie w zeszłym miesiącu, usługa sama się aktywowała i zabrało kasę. Wysłałem wtedy sms-a na wyłączenie i tyle. Pewnie jak doładuje konto to znowu mi zabierze.

Swoją drogą, Heyah to straszny syf teraz. Po wejściu T-Mobile wszystko się zaczęło #!$%@?ć imo :/