Wpis z mikrobloga

Inpost przeszedł samego siebie.
Zamówiłem w poniedziałek paczkę. Czas 1-3 dni robocze kurierem INPOST. Nie potrzebuje tego na cito więc OK, niech będzie. Inpost mi trochę nie pasował więc pobraniowo.
Środa to dzień nr2, otrzymuje maila, że moja przesyłka dzisiaj do mnie dotrze oraz w statusie na stronie inpost'u, że jest na ostatnim etapie doręczenia.
Nikt nie przyjechał.
Wczoraj ten sam mail. Mówię sobie 'pewnie wczoraj nie zdążył i po 17 stwierdził, że nie będzie jeździł, w końcu też człowiek, to jego praca nie życie' Dziś przyjedzie.
Nic... nikt nie przyjechał.
Dzisiaj dzień czwarty (dzień po tym co deklaruje INPOST).
Dalej nic do godziny 15 więc telefon w rękę i dzwonię na infolinię. Po 10 minutach oczekiwania dostałem nr do kuriera. Świetnie, dogadam się z pracownikiem osobiście. Dzwonię... odbiera i po chwili rozmowy mówi, że od tygodnia nie pracuje w inpoście, ale oni ciągle podają ludziom jego nr tel. pomimo tego, że zaznaczył im kilkukrotnie aby tego nie robili.
#inpost #oswiadczenie #kurier
lizakoo - Inpost przeszedł samego siebie.
Zamówiłem w poniedziałek paczkę. Czas 1-3 ...

źródło: comment_f4HmPFSeZSHNFMqbLACXtZaUo7uprNWc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Baero: po drugim połączeniu z infolinią dostałem informację o tym, że zapisali interwencję, nie wiedzą z jakim kurierem mają się kontaktować, mają 24 godziny na to aby się ustosunkować do tego, a ja mogę zareklamować usługę co oczywiścię zrobię, bo nie wywiązali się z umowy przesłania paczki w ciągu trzech dni.
  • Odpowiedz
@lizakoo: to może pomóż InPostowi, to i oni się dowiedzą. Ja też nie miałem wyboru, "wybrałem" Kurier InPost, nadawca zostawił w paczkomacie (tak się nadaje paczki?), paczkę wyjęli z paczkomatu tego samego dnia (30 listopada), ale z sortowni wychodzi dopiero dzisiaj... Niestety nie było wyboru PocztyPolskiej, która mnie nigdy nie zawiodła.
  • Odpowiedz