Wpis z mikrobloga

@ludzik: to fakt, ale to też nie jest aż taki problem, bo przeważnie z wiekiem jest coraz lepiej - człowiek im starszy, tym bardziej ogarnięty i wie co, jak i kiedy powiedzieć :P a młódkom tym bardziej łatwo wtedy zaimponować
@HHHHHH ogólnie busy są #!$%@?, często wracam do domu takimi busikami z "Marcela" i one mają dosyć nisko sufit i strasznie mało miejsca między siedzeniami więc jak wchodzę, odrazu zaklepuje tył na środku bo mogę zmieścić nogi albo stojące pod szyberdachem xD raz nawet fajna dziewczynę poznalem przez to bo poprosiłem żeby się zamieniła miejscem pod szyberdachem bo się nie mieszczę xD ale to już inna historia
@Minczyk znam ten ból... Ale nauczyłem się być kulturalny i wchodząc do pomieszczenia lekko się kłaniam, sprytnie omijając w ten sposób futryny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej z rurkami w autobusie.

Aaaa i dziewczyna 1,6m przy moich 2m to też nie problem. Trzeba się tylko przyzwyczaić do tych spojrzeń :P
@Minczyk: Ja chyba wole być wysokim niż krasnalem
Ale wad tez jest sporo

Samochody musze kupować niziutkie do podłogi bo siedzę za wysoko, dobrze że są japończyki
Wale nogami w kierownice czasem nawet jak ją dam najniżej jak sie da w niektórych samochodach
w zbiorkomie siedzenie wygodne jest niemożliwe
czasem jak sie nie schylisz to jeb w futryne
laski wolą jednak facetów delikatnie wyższych a nie 20cm wyższych xD
ogólnie busy są #!$%@?, często wracam do domu takimi busikami z "Marcela"


@Minczyk: A już miałem się pytać, jak tam z jeżdżeniem samochodami z niskim zawieszeniem. Walenie głową w futrynę bym jeszcze zniósł, ale brak komfortu w Lambo czy Ferrari to już zbyt wysoka cena za wysoki wzrost.