Wpis z mikrobloga

@lent: Bogactwo cz. 2 - używam kindla jako zakładki


@niewieski: No jednak tak stuprocentowo mnie nie przekonał, może byłoby lepiej gdybym miał wersje świecącą. Książka papierowa zajmuje mi kilka dni, książka na kindlu kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lent: Ja doceniłem czytniki, jak zacząłem mieć dość ograniczony dostęp do swojej dzielnicowej biblioteki. Jedyne tak naprawdę minus to mniej dostępnych książek - ciężko znaleźć coś starszego, niewznawianego. A bez podświetlenie nie wyobrażam sobie korzystania, naprawdę się przydaje, bo jednak na papierowych lepiej tekst jest widoczny
@lent: Ja doceniłem czytniki, jak zacząłem mieć dość ograniczony dostęp do swojej dzielnicowej biblioteki. Jedyne tak naprawdę minus to mniej dostępnych książek - ciężko znaleźć coś starszego, niewznawianego. A bez podświetlenie nie wyobrażam sobie korzystania, naprawdę się przydaje, bo jednak na papierowych lepiej tekst jest widoczny


@niewieski: ja ostatnio ciagle nie mam na nic czasu więc czytam głównie proste, niewymagające książki i zazwyczaj są to bestsellery więc z dostępnością nie
@lent: polecam Paperwhite 3, mój różowy czyta prawie codziennie jak ja zasypiam i mi nie przeszkadza w ogóle. Plus nie klika przyciskami jak w 4genie.
@lent: Ooo, Artemis :) Jak wrażenia? Planuję się za nią zabrać za jakiś czas.


@austra: bardzo krótka i w miarę prosta i lekka- książka na jeden weekend. Marsjanin był chyba lepszy, a może tylko mam wypaczoną pamięć, ale ogólnie książkę czyta się przyjemnie ;)