Wpis z mikrobloga

@panparowkazbiedronki:

Jeśli zaczynasz zmianę stylu życia wysiłek nie powinien iść w parze z dietą. Zamęczysz organizm, zniechęcisz się po kilku miesiącach.

Ja bym na spokojnie przeszedł na dietę LCHF, zapisywał w excelu co jem codziennie licząc kalorie. Ogranicz o 400-500 kcal dziennie, będziesz czuł lekkie nienasycenie w przeciwieństwie do głodu spowodowanego wahaniami insuliny na standardowej diecie.

Zajmie ci w ten sposób jakieś sześć miesięcy spalenie 10 kg tłuszczu. Jak
  • Odpowiedz
  • 0
@chchmiel Problem z dietami u mnie jest taki że ja nie jadam warzyw i owoców.Jedyne jakie moge przyjąć to banan,marchew,ziemniak,ryż,kukrydza i groch Na niektóre jak wiśnie,jagody,buraki czy pomidory itp. Mam odrych wymiotny na sam widok.A na takie jak ananas,morele i podobne nawet jak sie zmusze i zjem po chwili zawartość żołądka ląduje do toalety.Myśle że to od wieloletniego jedzenia tylko mięsa i produktów zwierzęcych.Na prawde :/
  • Odpowiedz
@panparowkazbiedronki: Nie wiem, może kupuj sobie pastę z papryki, np tzw ajwar? Jest mocno przyprawiona nie czuć. Albo pij sok z warzyw? No jakoś witaminę C trzeba dostarczyć, nie ważne jak ale po prostu papryka ma jej najwięcej na 100g. Mały kawałek papryki starczy na cały dzień. Tabletek oczywiście unikaj ze względu na przyswajalność
  • Odpowiedz