Wpis z mikrobloga

Przed chwilą miałem nietypową sytuację z firmą DPD. Zamówiłem sobie paczkę z TME w poniedziałek i jak zwykle liczyłem na to, że dojedzie do mnie we wtorek. Do dzisiaj jednak zero informacji ze strony kuriera, wchodzę w tracking, a tam informacja, że paczka znajduje się w punkcie Pickup i "przesyłka doręczona, odbiorca : ".
Czy oznacza to, że kurier najprawdopodobniej sfałszował sobie mój podpis i wrzucił ją do punktu pickup bo nie chciało mu się jej wozić, za co wcześniej zapłaciłem? Kręcić gównoburzę? Dodam, że punkt pickup jest kilkadziesiąt ładnych kilometrów od mojego miejsca zamieszkania i nie chcę mi się jechać tam tylko i wyłącznie po to, bo komuś nie chciało się jej zawieźć.

#kurierzy #przesylkikurierskie #dpd #kurier
Pawloo - Przed chwilą miałem nietypową sytuację z firmą DPD. Zamówiłem sobie paczkę z...

źródło: comment_thjYwXDY99P4OmWsRiGYB3g7uWClul3H.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Pawloo: Zadzwoń do dpd to wypiszą zlecenie aby odebrał ją z pickup, dowiózł na sortownie, wywiózł, doręczył pod drzwi.
Miałem takie przeboje z ups, leniuszkowi nie chciało się nawet zadzwonić tylko do warzywniaka wrzucił przesyłke.
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: Po drugiej próbie na infolinii udało mi się wyciągnąć numer do kuriera, zadzwonię do niego i spytam, czy wie że za fałszowanie podpisów na paczkach są niezłe paragrafy i chcę dzisiaj otrzymać paczkę :) Co ciekawe, za pierwszym razem gość na infolinii rzekomo nie mógł podać numeru bo "procedury"
Swoją drogą, ciekawe czy podrabianie podpisów klientów też jest w ich procedurach ;P
  • Odpowiedz
@Pawloo: Szczerze? Przytrafiło mi się 2 razy, za pierwszym razem nic nie zrobiłem, za drugim razem gdy odchodziłem od zmysłów bo packa miała dużą wartość sprawa została zgłoszona na policje, do dziś kurierzy w rejonie dzwonią że dziś nie przywiozą paczki bo nie jest im po drodze.
  • Odpowiedz
@booYa_CTD: @s_t_u_l_e_j: Po telefonie do kuriera, podaniu mu numeru paczki, adresu doręczenia i paragrafów, które grożą za podrobienie podpisu i informacji że jeżeli dzisiaj paczki nie będę miał w rękach sprawę pchnę dalej, kurier po dosłownie 10 minutach już stał pod drzwiami :D
  • Odpowiedz