Wpis z mikrobloga

Cześć! jako lurkujący mirek pomyślałem, że z konta firmowego zrobimy małe #rozdajo z okazji Mikołajek.

Na pewno szukacie prezent dla #rozowypasek lub #niebieskiepaski albo będziecie chcieli jakieś gadżety dla siebie do piwnicy;) i choć trochę późno, ale może uda nam się wszystkie formalności załatwić na tyle szybko, aby paczka dotarła przed Mikołajkami :)

Zasady są proste, a nagrody zależą od ilości plusujących ten wpis (do godziny 10:00 30.11.2017).

Zielonki nie tym razem. (powiedziała Zielonka:P)
100 plusów = 1 x kupon o wartości 150 zł + (darmowa wysyłka w jedno miejsce w Polsce)
200 plusów = 2 x kupon o wartości 150 zł + (darmowa wysyłka w jedno miejsce w Polsce)

W sumie max 2 kupony. Będą one do wykorzystania w sklepie z gadżetami www.GodsToys.pl

Do wyłonienia zwycięzców użyjemy RandomMirko a wyniki ogłosimy jutro około 11:00 (czyli 30.11.2017).

Następnie już w wiadomościach prywatnych przekażemy sobie kody/dane do wysyłki. Fajnie jakby wygrani przesłali opublikowali zdjęcia paczek, aby nie było że ściema ;)

Chętni?( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS Dla tych co nie chcą czekać a chcą coś u nas zamówić z 10% Rabatem, o to 10% KOD RABATOWY dla Was: WYKOP-STRONK (wpisujecie w trakcie składania zamówienia w koszyku: www.GodsToys.pl ważny do Niedzieli 2.12.2017

PS2 Jeśli ktoś kupi / opłaci, a okaże się, że wygrał... oczywiście zwracamy mu kasę. :)
PS3 Jakoś tu robicie "wołanie plusujących" ktoś podpowie jak to robicie? :)
GodsToys_pl - Cześć! jako lurkujący mirek pomyślałem, że z konta firmowego zrobimy ma...

źródło: comment_95LvxNsD3SHWtoJAkjCGw94hEqOZifsd.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
tldr:
1. Nasze są drogie bo są oryginalne
2. W cenie naszego produktu jest około 30% podatków (23% VAT + dochodowy)
3. Nie konkurujemy z piratami ;)
4. Produkt "taki sam na zdjęciach" potrafi być zupełnie inny w rzeczywistości.
5. Pozdrawiamy ;)

@beer_man: dzięki za feedback. To długi temat, ale dużo osób tak myśli, więc odpiszę :)

My sprzedajemy oryginalny markowy gadżet (w tym przypadku), Ty pokazujesz produkt na ali bez
  • Odpowiedz
@GodsToys_pl: No i ładnie się "wybroniłeś" :) Oczywistym jest, że niektórych przedmiotów (jak chociażby kubków) nie ma nawet co sprowadzać bo zapewne przyjdą puzzle. W przypadku zabawek dla dzieci 100% racji, lepiej zamówić coś sprawdzonego, przetestowanego itd.
A mógłbyś mi podesłać - nie koniecznie z tego źródła co zamawiasz, ale pewnie wiesz pod jaką nazwą szukać tego przedmiotu co wskazałem tyle, że oryginalnego (najlepiej na prv) jestem zwyczajnie ciekawy ceny bo
  • Odpowiedz
@beer_man: Producentem (tak myślę) gadżetu jest True Utility gadżet nazywa się FIXR (u nas jest jeszcze takie plastikowe wodoszczelne pudełko - telefonu w nim do wody bym nie wrzucał:P ale jest fajne, choć często przychodzą połamane :( ).

Sam używam od nich tego: Nakładka na Klucz i żadnych zniszczeń od wielu lat. A czyszczę sobie paznokcie, pilniczek, otwieram piwa ;) montowałem monitoring itd. Ogólnie jak nówka a mam już kilka lat.
  • Odpowiedz
@GodsToys_pl: Dzięki za odpowiedź, mam przynajmniej jakiś punkt odniesienia. Ogólnie to nie potrafię ocenić funkcjonalności tego przedmiotu bo zwyczajnie poszedł "do szuflady" ale to przez wzgląd że przy sobie mam jakieś inne multitoole. No nic, za pierwszym razem jak życzyłem powodzenia w biznesie to nie było ironiczne więc przy tym pozostaję :)
  • Odpowiedz
@beer_man: Dzięki. Przyda się :)

Wydaje mi się że oni robią "mikrotoole" i trzeba by je wrzucać do kieszeni / do kluczy :) to ich największy atut :) że możesz mieć je przy sobie. Tego konkretnie nie używałem i jest najdroższym z ich oferty :) większość jest poniżej 50 zł.

Też pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@GodsToys_pl: Strona się nie wczytuje :/

Co do podejścia - na ali masz to samo za 1/3 tej ceny - musisz uświadamiać klientów, że produkt który sprzedajesz nie jest z ali, tylko je oryginalny. Większość osób nie ma pojęcia, że mr tea z twojego sklepu to produkt inny niż ten z ali czy innego sklepu w Polsce, który sprowadził to z ali ;).

Osobiście początkowo bardzo lubiłem ali, ale jak zacząłem
  • Odpowiedz