Wpis z mikrobloga

Cześć! jako lurkujący mirek pomyślałem, że z konta firmowego zrobimy małe #rozdajo z okazji Mikołajek.

Na pewno szukacie prezent dla #rozowypasek lub #niebieskiepaski albo będziecie chcieli jakieś gadżety dla siebie do piwnicy;) i choć trochę późno, ale może uda nam się wszystkie formalności załatwić na tyle szybko, aby paczka dotarła przed Mikołajkami :)

Zasady są proste, a nagrody zależą od ilości plusujących ten wpis (do godziny 10:00 30.11.2017).

Zielonki nie tym razem. (powiedziała Zielonka:P)
100 plusów = 1 x kupon o wartości 150 zł + (darmowa wysyłka w jedno miejsce w Polsce)
200 plusów = 2 x kupon o wartości 150 zł + (darmowa wysyłka w jedno miejsce w Polsce)

W sumie max 2 kupony. Będą one do wykorzystania w sklepie z gadżetami www.GodsToys.pl

Do wyłonienia zwycięzców użyjemy RandomMirko a wyniki ogłosimy jutro około 11:00 (czyli 30.11.2017).

Następnie już w wiadomościach prywatnych przekażemy sobie kody/dane do wysyłki. Fajnie jakby wygrani przesłali opublikowali zdjęcia paczek, aby nie było że ściema ;)

Chętni?( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS Dla tych co nie chcą czekać a chcą coś u nas zamówić z 10% Rabatem, o to 10% KOD RABATOWY dla Was: WYKOP-STRONK (wpisujecie w trakcie składania zamówienia w koszyku: www.GodsToys.pl ważny do Niedzieli 2.12.2017

PS2 Jeśli ktoś kupi / opłaci, a okaże się, że wygrał... oczywiście zwracamy mu kasę. :)
PS3 Jakoś tu robicie "wołanie plusujących" ktoś podpowie jak to robicie? :)
GodsToys_pl - Cześć! jako lurkujący mirek pomyślałem, że z konta firmowego zrobimy ma...

źródło: comment_95LvxNsD3SHWtoJAkjCGw94hEqOZifsd.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dox3l: Trzeba z niego wybrać zwycięzców ;]

Ale szkoda, bo byłem ciekaw ile przejść takie rozdajo generuje. A i czas dobry... i byłoby wiadomo ile zł na takie losowania warto przeznaczać :) A tak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi :(

Poszukując plusów w tej sytuacji mogę powiedzieć jedynie, że przynajmniej jutro będzie mniej pracy przy pakowaniu paczek :P co prawda nie o to chodziło ;p ale... ;]
  • Odpowiedz
Szukasz prezent dla chłopaka? Chciałoby się powiedzieć „znoooowu”? Spokojnie. Jeżeli nie masz pomysłu - my Ci pomożemy. Wytężyliśmy umysły zastanawiając się co dla niego może być fajne, a jako kryterium wzięliśmy własne męskie upodobania. Znajdziesz tu praktyczne, ale i śmieszne gadżety (bo czasem lepsza Drapaczka do Jajek dla mężczyzny który ma już wszystko niż kolejny multitool). Rozumiemy, że każdy chłopak jest inny. Załóżmy, że Twój facet to Twardy Misio, zobacz więc kubek
  • Odpowiedz