Wpis z mikrobloga

#fifa18 Jest moja dziewiętnastą fifką w która gram, zawsze lubiłem grać w karierę menedżera, ale maksymalny poziom trudności który opanowałem był zawodowiec, w którym udawało mi się wszystkie mecze wygrywać. Próbowałem wyższe poziomy trudności ale nawet nie potrafiłem utrzymać się dobrze przy piłce bo zawsze traciłem ją jak dzieciak. W zeszłym tygodniu znużony Futem, pomyślałem, ze czas cos zmienić i w końcu wejść na poziom wyżej. Czytałem tutaj, ze poziom „klasa światowa” jest gorsza niż „legendarny” ponieważ piłkarze z drużyny przeciwnej pod koniec meczu gdy przegrywają dostają boosta i potrafią strzelić pare bramek w chwile i mecz dla Ciebie wygrany nagle stawał sie przegrany. Dlatego zrobiłem nowa karierę menedżera na poziomie legendarnym. Poczytałem we wpisach na mirko jak ludzie grają na tym poziomie:
-dużo klepać
-nauczyć sie pare sztuczek do perfekcji
-być cierpliwym
No to zacząłem swoją przygodę z Manchester City, i zacząłem wdrażać powyższe punkty. Nauczyłem się: fake shot’a, Berba spina, i ruletki. Próbowałem grać z kompem i uczyć się tricków, oczywiście pierwszy mecz z Manchester united i #!$%@? 0-5, posiadanie piłki 30-70, oddane strzały 0-16. No ale wiedziałem, ze tak to może na początku wyglądać. Kolejne mecze były albo zremisowane albo przegrane. Aż w końcu cos udawało mi sie wygrywać, a tricki wychodzić i robić kompa w #!$%@?.i tak się żyło na tej wsi, fifa i przeglądanie tagu na wykop.pl. Trafiłem na wpis mireczka, ze w fucie doszedł do pierwszej ligi i cytat „nie wiedziałem, ze taktyka, wytyczne i ustawienie ma taki wpływ na grę” to zainteresowałem sie tematem, ale grał ustawieniem które mi się nie podobało. I wczoraj trafiłem na wpis @rskkk: który grał formacja 4-1-2-1-2 bez skrzydłowych (którymi lubiłem grać). Zagailem do niego i spytałem się jak wyglada gra. I zaryzykowałem, znalazłem na necie wytyczne i taktykę. I powiem wam, ze od wczoraj, żadnego meczu nie przegrałem. Gra mi się jeszcze lepiej, obrona, która była moja kulą u nogi teraz jest szczelna przez tych środkowych pomocników. Grałem przed chwila z manchesterem united i tym razem wygrałem 4-1. Wiem, ze może Was to nie interesuje, ale jeżeli ktoś próbuje grać na legendarnym i nie wie co poprawić, to może trafi na ten wpis i spróbuje tego co tutaj napisałem. Satysfakcja z ogrywania kompa na legendarnym jest niesamowita. Elo!
  • 4