Wpis z mikrobloga

wydawać opłaca się jeśli jest duża szansa, że coś zarobi więcej niż btc w tym samym czasie. Ale przebić btc będzie ciężko xd


@KingFight: to bardziej spekulacja i hazard a mnie to nie interesuje za duże ryzyko a zresztą po co mi już teraz bić się o więcej cebuli? Bez sensu nie potrzeba mi cebuli, wystarczy mi. Już pracuję tylko z przyjemności a nie z przymusu.
Bitcoin nauczył mnie, że wartość
Bitcoin zmienił moje zachowania, pozbyłem się długów i nigdy nie chcę już korzystać z żadnych kredytów.


@pawlo74: to sprzedałeś trochę btc by się tych długów pozbyć? Czy nauczyłeś się jak je spłacić fiatami, bez ruszania bitcoinów, a bitcoin tylko pomógł Ci w nauczeniu się tego?
@zonbat: spłaciłem fiatami bez ruszania bitcoina, teraz fiatów mam tyle, że nie jestem w stanie tego wydać a kiedyś było dokładnie odwrotnie. Dzięki bitcoinowi nauczyłem się tego, że trzeba wziąć się do ciężkiej pracy, żeby coś osiągnąć. Bitcoin zmotywował mnie, dostałem takiego kopa do tego aby zarabiać jak najwięcej i jak najszybciej bo za chwilę może #!$%@?ąć znów w górę a ja nie mam zbyt wiele czasu aby skumulować tyle ile
dodawanie filozofii do kupienia btc o trzymania go jest dla biednych


@zapoznalem: to nie filozofia koleś, to realia.

co sądzisz o zakupie koparek Antminer S9 przy obecnej sytuacji na rynku ?


@szafa71: to nawiększy błąd jaki popełniłem na początku, kupiłem koparki. Głupota o ile nie jesteś Chińczykiem i producentem ASICów. Zapomnij kupuj ile się da i najtaniej jak się da. Kopanie nie opłaca się już. Gdybym nie wygłupił się z
@pawlo74: nie rozumiem, z jednej strony fiat to szajs, z drugiej podniecenie że wartość wyrażona we fiacie przekracza jakiś tam próg... bogactwo bierze się z oszczędzania, pod warunkiem że wydajemy oszczędności na spekulacje... normalny ty jesteś?
normalny ty jesteś?


@bonczur_z_doopy: Nie jest. To wszyscy już dawno wiemy.

Dzięki bitcoinowi nauczyłem się tego, że trzeba wziąć się do ciężkiej pracy, żeby coś osiągnąć.


Czyli nakupić jakiejś krypto i mieć nadzieję, że nie #!$%@? tylko urośnie XD To już w bukmacherce jest więcej pracy. On po prostu odnalazł Jezusa w BTC i się pomieszało.