Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie "Zapytaj Beczke" z 2013, 2014 r.
Kurcze wtedy to był Krzysiu. Aż mi się humor z samego rana poprawił.
Przez te #!$%@? vlogi z Japonii, #!$%@?ła się najlepsza seria ever. Normiki zaczęły nabijać wyświetlenia i program poszedł w odstawkę.
Jeszcze to całe bycie fit, nie wygląda specjalnie lepiej, a #!$%@?ło go zupełnie.
Teraz wieje takim snobizmem z tych filmików, poczuciem wyższości. Jeszcze na początku oglądałam vlogi, bo Krzysiu spoko, ale teraz nie mogę nawet przebrnąć przez 3 minuty.
I trochę mi też przykro. Bo czy wszyscy ludzie, muszą dążyć do dobrego wyglądu i takiego życia na pokaz ? Ten świat jest #!$%@?, skoro wszystkie dość interesujące osoby, chcą zmienić się w ten masowy, instagramowy śmieć i płynąć z nurtem.

#polskiyoutube #gownowpis #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
Pobierz a.....o - Oglądam sobie "Zapytaj Beczke" z 2013, 2014 r.
Kurcze wtedy to był Krzysiu...
źródło: comment_fXCDzXqdTbn8b9fWTs2WXBiFo8XRJChR.jpg
  • 11
Ostatnio Quaz zrobił film na swoje 10 lecie tworzenia recenzji i zaprosił do niego innych twórców. Porównując do innych Gonciarz wyszedł na największego buca tak bardzo pokazując jak ma to wszystko w dupie i robi łaskę występując w takim materiale.
I mógłby sobie darować wyciskanie Kasi do Mądrości tłumów bo jest w #!$%@? nieśmieszna i obrzydliwa
@syn_szalwia
@Finsky
@CJzSanAndreas
@alicjaxoxo
@alicjaxoxo pytanie czy zmienił się dla bycia normikiem i fit i na pokaz czy po prostu jakoś zmienił swoje życie na lepsze bo ZE SOBĄ się lepiej dzięki temu czuję.