Wpis z mikrobloga

Witam Wszystkich!
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a już w przyszłym tygodniu nadejdą MIKOŁAKI ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tej okazji Wujek #idym postanowił zabawić się w mikołaja i zorganizować specjalne #rozdajo z kategorii #epapierosy, #liquidy.

Do rozdania będzie MINIMUM 5 ( ͡ ͜ʖ ͡) skomponowanych przez nas paczek z liquidami (każdy może dostać inną ilość), ale żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony i żeby potem nie otrzymywać informacji "eeeee ja tego nie lubię" to już tłumaczę jak to całe przedsięwzięcie będzie się odbywać.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest przynajmniej 1 zamówienie złożone do zakończenia rozdajo, które zostało opłacone (żeby nie było #cebula 100% zamówienie, gratisik i anulowane).

Jak już ten warunek zostanie spełniony to pozostaje dodać komentarz (plusy też mile widziane) tutaj wraz z następującymi informacjami:
[identyfikator lub numer zamówienia złożonego w serwisie] - jaką moc preferujesz, co lubisz, czego nie lubisz, czego nie lubisz z tego co lubisz.

Przykład komentarza:
AAAABBBB - moc 18mg ale 12 też palę, lubię owocowe / słodkie i tylko takie, nie lubię kremowych owocowych i nie lubię coli.

I to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Tylko proszę o nie dodawanie komentarzy na zasadzie "lubię wiśnię, truskawkę, czarną porzeczkę, melona, brzoskwinię, nie lubię pomarańczy, lubię colę). Pamiętajcie, to ma być niespodzianka :)

#rozdajo trwa do poniedziałku 04.12 (około godziny 17 tak żeby każdemu zdążyło z weekendu zaksięgować).

Życzę powodzenia i "hoł hoł hoł"
  • 46
@Idym: LEUJXTCOP - palę 6mg za 12mg też się nie obrażę :) Lubię smaki owocowe, preferuję też miętowe. Tytoniówki i deserowe odpadają. Powodzenia :)
TUZQRGLUE - 0-3 mg, lubię owocowe/deserowe/kremowe, tytoniowe/napoje odpadają. :)

@Idym: podoba mi się idea, nie zleci się masa sępów niemających nic wspólnego z e-paleniem.
@Idym: VBDSMQCAT - 3mg - wszystko tylko nie wiśnia, pomarańcza i czarna porzeczka. Mentole/miętowe/tytoniowe czy jakieś tam cukierkowe też spoko :D
@Idym: FQOOXKZSG - moc 12mg, lubię smaki owocowe, do tego deserowe , ogólnie wszystkie które są słodkie znajdą moje uznanie. Nigdy w życiu tytoniowych, mięta ostatnio też mi zbrzydła
NJFJJYTZQ - 0/3mg owocowe, mietowe/metholowe. Nic z jogurtow, kremow, ciastek, cynamonow itp. Chociaz i tak nie wygram, więc moge napisac, że nawet pale smak kapsaicyny ( polecam dla osób które podbierają olejki ), lub magii xD