Wpis z mikrobloga

@strikingsurface smsa nie było. Czekałem na dwie paczki i jedna jest do odbioru a druga ma taki właśnie status na stronie inpostu - doręczona. Maila też nie dostałem. A obie w tym samym czasie wyruszyli dziś w drogę i o podobnej godzinie było info o przekazaniu kurierowi do umieszczenia w maszynie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@josedra52: Bez paniki. Kurier Inpostu ma ją na aucie/w garażu/mieszkaniu, bo nie włożył do paczkomatu. Przy rozliczeniu kuriera paczka na nim "wisiala" i osoba rozliczająca żeby poprawić statystyki "dobiła ją ręcznie". Pracowałem tam. Normalna praktyka.
Ewentualnie miała być dobita przesyłka kurierska, a przez przypadek dobili Twoją.
Poinformuj nadawcę przesylki, by wszczął procedurę reklamacyjną i sam zadzwoń na infolinię.
@scouserpl Dlaczego w takim razie nie dostałem info o tym, że nie ma miejsca w paczkomacie i po prostu paczka zostanie włożona np Jutro lub przekierowania do pop? W tym momencie taki kurier przecież jest złodziejem i oszustem.
@scouserpl @strikingsurface
Lel dziś paczka do odbioru w paczkomacie. Napisałem do sklepu, inpostu i jeszcze na spotted zapytałem czy ktoś ma numer do tego typa - ciekawe czy to reakcja na którąś z tych akcji czy taki miał zamiar. Jeśli taki to tym bardziej nie czaje czemu nie było po prostu info o przepelnionym paczkomacie.
Bo #inpost nastawiony jest na maksymalny wyzysk pracowników. Za mało rąk do pracy. Tak było już za czasów przesyłek sądowych, tak jest teraz i tak cały czas będzie. 1700 netto, umowa zlecenie i za dużo obowiązków. Ludzie po prostu nie mają czasu na takie rzeczy, albo się wypalają i wbijają #!$%@?. Albo jedno i drugie. A kurier to też człowiek i jeśli się go straszy, że będą "noty" (po prostu zabiorą mu
@iMarian:jw. Napisałem zarówno do inpostu jak i do sklepu - inpost do tej pory nie odpisał. Sklep się tym zajął ale koniec końców wczoraj - czyli dzień po - paczka była już w paczkomacie (przyszedł sms i mail). Niezły bajzel mają teraz - więta + akcja z allegro.