Wpis z mikrobloga

Halo Wykopowicze, dzień dobry!

Informację mamy! Pod tym wpisem poprosiliśmy Was o uwagi dotyczące aplikacji #wykopnaandroida Oczywiście, wszystkie Wasze sugestie zostały zebrane, omówione i przekazane do działu technicznego. A teraz nadszedł czas zmian ( ͡º ͜ʖ͡º)

Część z Was już teraz może sprawdzić pierwsze efekty naszej pracy, pozostali będą musieli poczekać na aktualizację aplikacji do końca tego tygodnia. To oczywiście tylko niektóre zaproponowane przez Was zmiany. Lista jest długa, zamierzamy jednak systematycznie wdrażać kolejne Wasze pomysły. O nowościach będziemy Was informować. I pamiętajcie, wszelkie Wasze uwagi i sugestie są tu mile widziane.


Gdyby ktoś potrzebował: LINK DO APLIKACJI (ʘʘ)


#wykopchangelog #wykop #wykopblog #android #oswiadczenie
Pobierz wykop - Halo Wykopowicze, dzień dobry! 

Informację mamy! Pod tym wpisem poprosiliś...
źródło: comment_UF5j5i2tR3cSxQMAzsuH5xUwGWvNoMFx.jpg
  • 115
@wykop: może się wreszcie zabierzecie za aplikacje w edycji iOS? Dno i metr mułu, bugów jest od zaje[]ania i chyba nic sobie z tego nie robicie. Brakuje funkcjonalności dodanej w wersji dekstop i Android
@wykop: Jak juz robicie na tego iOS, to zrobcie tak, zeby sie appka nie wieszala przy przegladaniu obrazkow. No bo to w koncu portal ze smiesznymi obrazkami, wiec jak sie na nich wiesza, to slabo troche.
@wykop: mnie najbardziej brakuje dwóch najlepszych komentarzy do wpisu przeglądając mirko w aplikacji. Z tego powodu mirko zawsze włączam na przeglądarce. Często komentarz jest lepszy od samego wpisu, a ja mógłbym to ominąć, nie mogę sobie na to pozwolić.