Wpis z mikrobloga

Nie wiecie co może być, że pomimo ustawienia na sztywno, że #netflix ma mi odtwarzać w HD, nie robi tego?
Z łączem nie mam problemu, bo mi daje radę i z fullHD 60fps. Poza tym nawet jeśli, to po to chyba jest rozróżnienie na konkretną jakość obrazu, lub dynamiczna :D
  • 10
@oort: tego nie wiedziałem. To będę musiał zacząć oglądać na czymś innym. Ale tu chodzi o to, że nawet w HD czasami mi nie odtwarza. Po prostu nagle spada jakość obrazu i tyle. Mogę nawet odświeżać i nie pomaga. Muszę czekać aż samo ponownie zaskoczy.
@Xax92: Używasz edge ?
ogólnie ja nawet na edge mam takie czasami problemy, mam ustawione ze niby "NAJWYZSZA" jakosc. A czasami odpala się w 144p chyba. I musze poskakać po filmie, żeby znów zaladowalo sie w normalnej jakosci
@Bialy_Mis: Chroma używam.
Najwyżej będę musiał jakoś z tym żyć.
Pewnie jak gdzieś z jakiegoś powodu braknie łącza, chociaż na chwilę, to przechodzi na najniższą jakość, ładuje część filmu i nie chce jej załadować ponownie w lepszej jakości, kiedy już może.
@Bialy_Mis: Ale to chodzi o to, że nawet w HD nie leci, a nie że HD to za mało. Jakby przy chwilowym braku łącza, olewało to, że ustawiłem na sztywno najwyższą jakość i ją zmniejszyło.
@Xax92 używaj Edge tam osiągniesz 1080p ponadto są dwa skróty klawiszowe, które pokazują "ukryte opcje" kombinacja ctrl shift alt d/s. Jedno z nich uruchamia informacje i widzisz jaka jest rozdzielczość, drugie natomiast pozwala Ci prawie jak na YT wybrać jakość, po prostu z pola video bitrate czy jakoś tak wybierz najwyższą opcję potwierdź i gotowe :D