Wpis z mikrobloga

Praca w grupie to najgorszy rak na planecie. Robisz cala robote za bande #!$%@? polmozgow. Dajesz im jedno, jedno #!$%@? zadanie. Prosisz sie o to przez 2 tygodnie, sluchasz klamstw i wymowek typu 'mam laptopa w domu a wyjechalem na weekend'. Sorry stary, ja caly weekend pracowalam bo nie mieszkam z rodzicami i musze placic czynsz, a mimo wszystko zrobilam caly projekt za 5 osob. Kiedy juz sie doprosisz, dostajesz pic rel (to ma byc projekt NAUKOWY o transplantach), #!$%@? down dumny z siebie mowi ci 'nie ma problemu' i pyta 'a zrobisz referencje?' ... (wyslalam debilom plik z gotowymi referencjami 2 tygodnie temu). Mowie ze ma wyslac jeszcze raz, bo moj word tego nie czyta a on na to 'a nie moze tak zostac? przeciez widac wszystko jak zmienisz tlo na ciemne'. Deadline dzisiaj o 21szej. Pijcie za mnie kompot
#zalesie #uk #studbaza
c.....o - Praca w grupie to najgorszy rak na planecie. Robisz cala robote za bande #!...

źródło: comment_zvUaSONGks0cp48jWe3Jap5bkydvp6UE.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@chamskietechno: wystarczy się zgłosić do prowadzącego, że reszta olała temat i dajesz to co sama robiłaś i heja. To też są ludzie i nie pierwszy raz się pewnie spotka z taką sytuacją
  • Odpowiedz