Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki obserwujące #konkursywilka, pamiętacie jak niedawno informowałem o szybkim konkursie Lenovo w którym do wygrania był zestaw tajemniczych gadżetów? Chyba dane nam będzie się dowiedzieć o jakie dokładnie chodziło (ʘʘ) Nagrodę wygrywam jako jedna z 3 osób, info (i zdjęcie konkursowe) wrzucam w zdjęciu do posta, a zwycięski komentarz poniżej.

Satysfakcja jest, bo wybić się wśród prawie 300 osób to już dobry wynik ( ͡º ͜ʖ͡º) A gdy tylko nagroda dotrze, na pewno poinformuję Was w komentarzu do tego posta co się na nią złożyło.

Pozostaje więc bawić się dalej, na co i Was namawiam. Konkursów ostatnio jak mrówków, a już jutro dopiszę kolejną ich porcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stay tuned!
źródło: comment_rwGjFKHZfxWu6A9nsTkMQg2hiuXXnqxW.jpg
  • 9
@RudyLis: mam tylko nadzieję że właściwie odbieracie te "wygrywowe" posty. Nie chodzi o chwalenie się, a o pokazanie na konkretnym przykładzie "takie było zadanie, to zgłoszenie wygrało, wyciągnijcie własne wnioski i być może zastosujcie je przy kolejnych konkursach, nie tylko tego organizatora". Innymi słowy, że się da i nie jest to żaden medżik, wygrać może właściwie każdy. Mi siedzenie nad tym akurat zgłoszeniem zajęło raptem kwadrans.
@rybak66zuo: Pracowałem dla nich. Oficjalnie nie jestem wykluczony (w regulaminach się standardowo wyklucza tylko AKTUALNYCH pracowników organizatora i członków ich rodzin), ale mnie tam znają i nie zaryzykują wybrania mnie, choćby moje zgłoszenie było miliard razy lepsze od pozostałych :P
Ktoś nadgorliwy byłby w stanie to sprawdzić, a potem rzucać na prawo i lewo oskarżeniami o "ustawione konkursy", a to nikomu potrzebne nie jest.
@OstreStronyBrony: sam chciałbym wiedzieć, przesyłka wciąż nie dotarła. Jak się pojawi, wrzucam zdjęcie w osobnym poście pod tagiem.
Co by to jednak nie było - gratuluję i życzę cierpliwości. Wygląda na to że Lenovo #!$%@? się nie tylko w swoich serwisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-