Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yolocaust: masz sporo racji. Jak obserwowałem ogłoszenia o pracę we Wrocławiu, to od 2005r do 2016 królują stawki 10zl/h za g---o prace dla studentów. Teraz zaczęło się coś zmieniać na lepsze i to dzięki imigrantom, którzy zaczęli walczyć o godziwe stawki, bo Polacy to zamiast walczyć o wyższą stawkę wolą z---------ć nadgodziny/weekendy po 12h bez życia prywatnego. Tak w Polsce, jak i na zachodzie xD
  • Odpowiedz
@Yolocaust: lul co za debil. Takich rzeczy się nie pisze, tylko załatwia bez świadków i śladów. Raz jak na typa czekałem, to miałem nawet obczajone kamery, co by mnie nie złapały w żadnym miejscu "po drodze".

Książki, gry, seriale, a debile dalej niczego się nie nauczyli.

Zgłaszaj jak Ci się chce. Będzie miał nauczkę. Chyba, że to prawilniak, to Cię dojedzie jeszcze bardzie później w wersji "seba wściekły, wchuj niebezpieczny"
  • Odpowiedz
@vind: Wszędzie jest, ja sam jestem rasistą, ale też jestem w stanie w sensowny sposób wytłumaczyć dlaczego np nie chcę ciapatych czy czarnych w Polsce(chyba, że tych wykształconych, którzy mogą coś wnieść w rozwój kraju to zapraszam)
  • Odpowiedz