Wpis z mikrobloga

Fabryczna tylna obręcz nie wytrzymała 'progu' na ścieżce rowerowej (deszcz, ciemno - zauważyłem za późno i nie zdążyłem wyhamować ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Oryginalnie miałem Mach1 820 DISC 700C - zakładać taką samą czy może ktoś z Was poleci jakąś dobrą obręcz w podobnej cenie? Jakieś polecane modele do roweru crossowego?
#rower
  • 8
@the_Fam: około 5.8 bara, rower na gwarancji. Problemem to jest raczej to że na gwarancji to będzie trwało nawet do miesiąca (14 dni na decyzję, 14 dni na ewentualną naprawę), a to jest tak mała kwota że chyba nie warto się w to bawić.
@dymel: Teraz sugerujesz, że kwota mała, a we wpisie chcesz polecenia obręczy w podobnej (czyli małej) cenie. Ja fabryczne koła w swoim budżetowcu wymieniłem w całości na przyzwoite systemowe. Nie wyobrażam sobie, żeby mi obręcz miała pęknąć podczas normalnej jazdy bez jakiegoś centralnego uderzenia.
Teraz sugerujesz, że kwota mała, a we wpisie chcesz polecenia obręczy w podobnej (czyli małej) cenie.


@the_Fam: Gdzie to się niby wyklucza?

obręcz miała pęknąć podczas normalnej jazdy bez jakiegoś centralnego uderzenia.


@the_Fam: to było centralne uderzenie w krawężnik.
Gdzie to się niby wyklucza?


@dymel: Gdyby mnie portfel nie ograniczał, to ja bym jednak szukał lepszej, czyli raczej droższej obręczy.

to było centralne uderzenie w krawężnik.


Trudno mi to sobie wyobrazić, jeśli nie robiłeś 180.
Gdyby mnie portfel nie ograniczał, to ja bym jednak szukał lepszej, czyli raczej droższej obręczy.


@the_Fam: Nadal nie widzę co to ma wspólnego - szukam obręczy w określonej cenie i tyle.

Trudno mi to sobie wyobrazić, jeśli nie robiłeś 180.


@the_Fam: no to sobie wyobraź że przednie koło zdążyłem podrzucić a tylne uderzyło. Obręcz nie strzeliła całkowicie (wróciłem do domu 20km), jest pęknięcie przy jednej ze szprych.