Wpis z mikrobloga

Za mną najgorsza randka w życiu. Czasem spotykam się z kobietami i zwykle wszystko wychodzi dobrze i jest ten słynny seks, ale tym razem się skompromitowałem. Pierwszy raz umówiłem się z MILFem, kobieta 37 lat, zadbana, piękna, no wszystko super, ale pokazywała mi zdjęcia swojego syna i ciągle o nim mówiła. Gdy już wylądowaliśmy w łóżku i zaczęliśmy uprawiać seks nagle zacząłem myśleć, że z tej rozszerzonej pochwy wyszedł jej syn. (,) Nie mogłem się pozbyć tej myśli i mój #!$%@? mózg podsuwał mi wizje wychodzącego stamtąd dziecka itd. Od razu ptak mi opadł, babka pyta co jest nie tak, więc skłamałem, że za dużo rano zjadłem, ale nie kupiła tego. Po chwili druga próba i znowu to samo. Ubrałem się szybko i wyszedłem, szkoda strzępić języka. ()
#przegryw #podrywajzwykopem #oswiadczenie #rozowepaski #tinder #stulejacontent
  • 18
  • Odpowiedz
@Pandit: Skompromitowałeś się? Niby czemu? Akurat takie rzeczy podczas seksu mają znaczenie i z wielu powodów może opaść lub wystrzelić zbyt szybko.
Poza tym słyszałem, że ten syn potem faktycznie stamtąd wyszedł i zaczął klaskać, więc intuicja cię nie myliła.
  • Odpowiedz
@Pandit: idz stad normiku, tag przegryw nie jest dla jakichs zalosnych normickich historyjek. Tag przegryw opisuje tragiczne zycie przegrywe, upadek jako jednoskti spolecznej, ale i samego spoleczenstwa. A nie jakies #!$%@? historyjki o milfach.
  • Odpowiedz