Wpis z mikrobloga

Czasami tak patrzę na swojego Siusiaka #pdk i myślę, że jednak wolałbym jakby był psem z tych głupszych, wtedy robi co Ty chcesz nie ważne co i cieszy się z tego co robi.

A #odeusz? Daj łapkę - wącha, ogląda Cię z góry do dołu czy mu się opłaci ten straszliwy wysiłek, potem jeszcze chwilę kalkuluje i ok, człowiek dam Ci łapkę, nie #!$%@? tego.

Albo inna sytuacja, Odi, wyjdź z sypialni, wychodzi i kładzie się tak, że cały jest w sypialni, ale tylne łapki jeszcze w salonie, a jego mina mówi: Aaaa widzisz cwaniaczku? I co teras?

KornixPL - Czasami tak patrzę na swojego Siusiaka #pdk i myślę, że jednak wolałbym ja...

źródło: comment_NBTXpfyUvmCkLFLJaiGeHYycXrqKMz5n.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@KornixPL: upór, nic dziwnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do komend, zawsze możesz spróbować na jakieś super śmierdzące smakołyki, moja się bardziej nakręca wtedy, chociaż insza inszość, że to rasa mocno współpracująca z człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KornixPL pewnie w jakiś sposób sprawiles ze posłuszeństwo nie zawsze się opłaca i teraz musi się zastanawiać :P krótko mówiąc, pies sobie z Tobą leci w kulki a Ty się cieszysz :D

  • Odpowiedz
@KornixPL: Troszke zle to odbierasz moim skromnym zdaniem. Z ta lapka to moze po prostu nie lapie do konca o co Ci chodzi a bardzo chcialby dobrze. To mozna wydedukowac po tym "wychodzeniu". Wie ze ma wyjsc jednoczesnie nie chce Cie stracic z oczu. Ot taka interpretacja. Ale moj piesel na przyklad nie spuszcza mojego rozowego z oczu ani na chwile jesli tylko ma mozliwosc to rowniez dzieciakow. Niby spi nawet
  • Odpowiedz