Wpis z mikrobloga

Mirki nakierujcie na rozwiązanie problemu. BMW f31 2017 rocznik. Po przejechaniu ok 20km po ciężkiej, kamienistej i wyboistej drodze we włoszech, stracilem jakby 1/5 siły wspomagania w kierownicy. Aso nie widzi w komputerze żadnych błędów. Ich mistrz kierownicy twierdzi też, że tak ma oczywiście być. Roznica jest jednak odczuwalna. Co z tym fantem zrobic? Geometria kół? Zbieżność? Sprawdzać to w innych serwisach/warsztatach? Naprawa poza ASO nie wchodzi w gre w związku z gwarancją, a oni twierdzi ze jest ok. #mechanikasamochodowa #samochody #bmw
  • 17
  • Odpowiedz
@nerana112: serio pytasz czy ironicznie? bo już prawie pod każdym postem o lepszym aucie jest pytanie skąd kasa. trzeba jeździć 25 letnim tico, żeby mieć szacunek wykopków?
  • Odpowiedz
@Palto-W-Palo-Alto: a przełącz w tryb sport lub sport+ pojeździj trochę i wróć do normalnego. Wtedy zmienia się siła wspomagania, może się zresetuje. Jak nie to inne ASO. Ja w moim F30 mam odczucie, że z czasem jazdy siła wspomagania w trybie comfort raczej wzrasta.
  • Odpowiedz
@Elleshar: Nie mam pojęcia. Przeprogramowali sterowniki, wgrali najnowszy software - bez zmian. Auto dalej prowadzi się jakby było w sport zamiast comfort a nawet ciężej. Na sugestię, że przecież mają auto zastępcze o identycznej konfiguracji (którym jechałem) i mogliby wsiąść do jednego i drugiego i w 5 sek stwierdzić różnicę odpowiedzieli, że oni jeżdzą przecież kilkadziesiąt razy w miesiącu więc oni się znają - i według nich wszystko jest ok. Czekam
  • Odpowiedz