Wpis z mikrobloga

#pasta
#!$%@?.

Dość często jeżdżę intercity na trasie Katowice-Warszawa i bezproblemowe podróże jestem w stanie zliczyć na palcach jednej ręki. Za każdym razem ma miejsce sytuacja, która wpływa negatywnie na komfort jazdy. Zazwyczaj są to jakieś drobiazgi typu niedziałające ogrzewanie, problem z zarezerwowaniem miejscówki w kasie itd. Z reguły machnę na to ręką i twardo jadę wyrzucając z głowy te 3 godzinne tortury. Ale dzisiaj cierpię bardziej niż kiedykolwiek. Otóż jadę w pociągu MIĘDZYNARODOWYM (akcentuje to słowo bo zakładam, że standard powinien tu być jeszcze wyższy, przynajmniej tak mi się wydaje) W PIERWSZEJ KLASIE, a na wysokości Opoczna dosiadło się do mnie dwóch żuli, biletów na pewno nie mają, ALE NIKT TEGO NIE SPRAWDZA. W PIERWSZEJ KLASIE, ZAPŁACIŁEM PIENIĄDZE ŻEBY PRZEJECHAĆ TE 3 GODZINY W NORMALNYCH (Bo na pewno nie komfortowych) warunkach, a dostaje dwóch żuli od których #!$%@? alkoholem, a w dodatku jeden się chyba zesrał bo zaczęło #!$%@?ć od niego gównem. Przesiąść się nie ma gdzie, a w dodatku te dwa beje są agresywne. Tutaj powstaje pytanie, gdzie do #!$%@? jest konduktor, który powinien sprawdzać bilety i reagować w takich sytuacjach. Chłopa widziałem na stacji Warszawa zachodnia, potem przepadł. Czemu nie dbacie o bezpieczeństwo i komfort podróżnych? Bierzecie pieniądze za coś z czego się nie wywiązujecie, co jeszcze bardziej mnie #!$%@?. Róbcie tak dalej a same oddane gównem żule będą jeździć waszymi pociągami. Ten pociąg niczym nie różni się od cygańskiego taboru, brakuje tylko kur które dopełniłyby ten groteskowy obraz patologii.

W załączniku zdjęcie tych obesrańców.

#pkpintercity #pkp #pociagi #intercity #gorzkiezale
0710 - #pasta
#!$%@?.

Dość często jeżdżę intercity na trasie Katowice-Warszawa i ...

źródło: comment_E4AFLh2ifsyzKDoMaG0t2zDpQeaTXhH5.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@0710: ja czesto jezdze pkp ustronie na trasie kolobrzeg-krakow glowny i tam tez dzieja sie rzeczy niestworzone, ostatnio pijany ukrainiec zasnal w moim przedziale i najpierw sie #!$%@? na caly a potem narzygal jednemu kolesiowi na spodnie xD potem jeden wysiadl na szluga w Mlawie i tam zostal, a po drodze SOK spisywal jakiegos typa za picie w pociagu i okazalo sie ze jest poszukiwany listem gonczym xD podroze pociagami sa
  • Odpowiedz