Wpis z mikrobloga

@macfanboy: ale czy ja wstawiłam to zdjęcie teraz? Wcześniej kiedy dodałam to zdjęcie kilka miesięcy temu moglibyście sobie pogadać ze mną ;) teraz sobie do OP pytania zadawajcie, jego post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
uwierz mi jakiś staż mam, zarys brzucha to nic innego jak niski bf, za mało tłuszczu = słabe cycki. I nawet nie chodzi o to, że małe, bo to da się znieść, po prostu robią się takie bleh ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sniezny_Koczkodan: Uwierz mi, nie jest to regułą. Dziewczyna może mieć i kaloryfer ale mieć jednocześnie ładne piersi w fajnym rozmiarze. Prawda, uchodzą za szczęściary,
  • Odpowiedz
Uwierz mi, nie jest to regułą. Dziewczyna może mieć i kaloryfer ale mieć jednocześnie ładne piersi w fajnym rozmiarze. Prawda, uchodzą za szczęściary, ale jest to jak najbardziej możliwe.


@Szarozielony: jeśli ogólnie była szczupła i miała duże cycki to będzie nadal mieć większe, aczkolwiek cycki to tłuszcz i gruczoły, więc spadający BF (tłuszcz spala się zewsząd, nie tylko z danej partii) sprawi, że zejdzie i z cycków.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: tak czy siak gdy kobieta zaczyna ostro ciąć to imho, nie dość, że ogólnie wygląda tak sobie (widoczność mięśni u kobiet nie jest cechą pożądaną) to na dodatek cycki spadają. Jedyne co to czasem (nie zawsze) dupa lepiej wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz