Wpis z mikrobloga

Nie wkurzaj, a ciesz ze atencja sie zgadza! Za umilenie Mireczkom piatkowego poranka plus zostanie Ci zapamietany na dlugo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krzyzakp: rączka już zmęczona widzę, kek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sniezny_Koczkodan: Nie bardzo, mam gdzie wyladowac swoja energie, wiec takich problemow nie mam.. A ze przy okazji rozowe tez tam sa i jest na co popatrzec to inna sprawa..
Dobrze ze sa rozowe dbajace o siebie i starajace, a nie tylko chipsy, slodycze, seriale i licza ze ksiaze sam sie pojawi..
  • Odpowiedz
Nie bardzo, mam gdzie wyladowac swoja energie, wiec takich problemow nie mam.. A ze przy okazji rozowe tez tam sa i jest na co popatrzec to inna sprawa..


@krzyzakp: grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze ze sa rozowe dbajace o siebie i starajace, a nie tylko chipsy, slodycze, seriale i licza ze ksiaze sam sie pojawi..


@krzyzakp: no właśnie te atencyjne to raki, saamouwielbienie
  • Odpowiedz
@JuneJohn: na siłę bym #!$%@?ł fotki jak ci kretyni co się pałują i wrzucają zdjęcia swoich gównianych form nonstop na wykop i różne grupy na fb i do tego głupie teksty typu ,, yhyh takie tam na siłowni, yhyh leg day bro'' ja #!$%@? upośledzeni atencjusze
  • Odpowiedz
@Bonzai5: Haha przynajmniej nie cyganisz ze brzuch ważniejszy xD nie żebym był jakimś klockiem ale trochę sobie ćwiczę i osiągniecie takiej formy jak twoja to dużo ciężkiej pracy a tobie tak szybko przyszło ciesz się tym ;)
  • Odpowiedz
@JuneJohn: no dobrze, że ćwiczy i wgl ale żadna sztuka nabijać atencję na jakiś stulejarskim wykopie, niech wrzuca swoje zdjęcia np na jakiś sportowych forach powiązanych z tematyką fitnessu
  • Odpowiedz
@Sniezny_Koczkodan: Z ta morda nie przesadzaj, teraz makijaz cuda działa.. Gorzej jak taka na basen zabierzesz albo wyjdzie wieczorem z lazienki... Wtedy nagle udajesz ze juz twardo spisz, a nie masz ochote na wieczorne seksy...
  • Odpowiedz
@Zibi2137: ale gówno mnie obchodzi gdzie ona te zdjęcia wrzuca- fajny brzuch to sobie popatrzę. Czemu to wywołuje w Tobie takie emocje? Ma się czym pochwalić to się chwali (nie pisz, że nie ma czym bo to będzie świadczyć o tym że w życiu nie widziałeś zwykłej dziewczyny bez bluzki)
  • Odpowiedz