Wpis z mikrobloga

Mirkowanie- Gra o Mirko, symulator przegrywa/bordo, nazwij to jak chcesz
U progu drzwi, niczym Nosacz sundajski stoi Janusz, Janusz biznesu, za jego czasów, to ludzie cieszyli się, że mają pracę, pracowali za darmo, bo na jak to tak, na Pana miejsce jest kolejne 100 osób i jutro możemy Pana zastąpić. 1600 brutto i umowa o dzieło, mogło być gorzej.

Pracę nad grą trwają, ostatnio dodałem pytania + odpowiedzi (ot taki dodatek, pytania są związane z Mirko/Wykopem), dajmy na to takie pytanie:
Więcej szczęścia niż rozumu, to m..... wyłania się z tłumu?
Dodatkowo jest wiele dobrych odpowiedzi, coby nie było tak, że tylko jedna jest dobra, jak ktoś utkwi na pytaniach, to za $ w grze, będzie można kupić odpowiedź do pytania. Dodałem też system pracy, jeszcze muszę teksty dorobić, chyba wychodzi z kilkaset zdań ;p Będzie śmiesznie, będzie też wiele nawiązań do Wykopu. Ot klikamy sobie przycisk, wyświetla nam się śmieszny tekst i dostajemy pieniądze, za x czasu znowu możemy tak zrobić (jest odliczanie, praca zwykle trwa parę godzin i mamy różne prace), Planuję też dodać różne wybory, typu:
"Czy chcesz wysłać Panią swojego penisa na PW?"
"Czy chcesz pójść na WykopPiwo?"
Planuję 2 opcje do wyboru tak/nie, no i pozytywną i negatywną reakcję, opcjonalnie wiele reakcji do jednego wydarzenia i losowość. Myślałem też, nad dodaniem #!$%@?ów, coś ala BitCoin, z takich śmiesznych ulepszeń, to w grze będzie do zakupu system Łindoł xD, a i jeszcze Cronoxa muszę dodać, w sensie, będzie nam spamił ekran, będzie też szkołą #!$%@?*, ryzykowne akcje, nocna i wiele innych rzeczy, w sumie to oprócz tego co napisałem, to jeszcze masa rzeczy jest do zrobienia. A i w grze będzie też odniesienie do black frajer, black friday, czy cuś tam takiego, widzę, iż ten temat podbija co roku Mirko
Jutro na 100% będę pracował nad tekstami i na drugi ogień pójdą wybory gracza, później to się zobaczy, co do konkursu, to niedługo go rozstrzygnę, mam też w planach kolejny konkurs, całkiem śmieszny( ͡° ͜ʖ ͡°).
Podoba się wpis? Zostaw +.

Nie chcesz przegapić ważnych informacji?
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

#gownowpis
Pobierz DonislawDev - Mirkowanie- Gra o Mirko, symulator przegrywa/bordo, nazwij to jak chces...
źródło: comment_Q0vRt7CcAcy7luZ5jKYIoAF37boE1R0W.jpg
  • 2
@Klothor:

Witam Pana, jeśli chodzi o drogę robienia tekstów do gry, to jest ona następująca:
Wymyślenie tekstu (z tego miejsca pochodzi tekst z wpisu) --> Napisanie tekstu + jego poprawienie --> Poprawienie tekstów przez inną osobę (wiadome, jak ktoś znajdzie się chętny, na tą grę jest jeden Pan chętny, za co bardzo dziękuje) --> Równolegle są Beta testy, alpha, zależy --->Wydanie gry ---> Aktualizację.

Tak więc, droga likwidacji błędów jest bardzo