Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: a co, dresik lepszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chociaż w sumie nie wiem czy to pytanie czy ironia)
@#!$%@?: ostatnio nie narzekałeś ( ͡ ͜ʖ ͡). Nawet mówiłeś, że lubisz takie klimaty.
@kiaw: Słowo klucz: odpinany wizjer.
@szczemat: czekaj, bo ja nie wiem czy to ja czegoś nie czaje czy co. ale jedyną formą wentylacji w twoim kasku jest opcją odczepienia wizjera? uwierz mi lub nie, ale nie chciałbym jeździć na motocyklu juz powyżej 60km/h bez szybki. wszystko Ci napierdziela w ryj. żadna przyjemność. oczywiście to Twoja kasa i Twój wybór, ale ja pomimo niewielkiego doświadczenia na jednośladach, wolałbym coś sprawdzonego
@ImeNs: to chyba tylko komnikarka... ale wizdiałem go w sklepie i prześwit przez tę dziury był bez ograniczeń, chyba, że na półce nie miał nic włożone... ogólnie kask bardziej stylowy i na bulwarówkę, ale widać, że chcę "harleja" więc po mieście jak na rowerze
Uff... nazbierało się tego. Po kolei:

@kiaw: czegoś nie rozumiem... Dlaczego miałbyś oceniać MNIE po kupnie kasku? Oceniaj kask.
Odnośnie wizjera - możesz go uchylić, podnieść całkowicie lub odpiąć.

@ImeNs: Google od góry nie przylegają dokładnie, więc w tym miejscu na czoło leci przyjemny wiaterek. Dodatkowo wlot w szczęsce i jest ok. Z wentylacją nie jest tak źle jak to wygląda na zdjęciu. Na pewno jest gorzej niż w nowoczesnych
Google od góry nie przylegają dokładnie, więc w tym miejscu na czoło leci przyjemny wiaterek. Dodatkowo wlot w szczęsce i jest ok. Z wentylacją nie jest tak źle jak to wygląda na zdjęciu. Na pewno jest gorzej niż w nowoczesnych kaskach, ale to mój świadomy wybór, bo nie jest to mój jedyny kask.


@szczemat: i to wiele wyjaśnia. myślałem, że to ma być Twój jedyny kask. ale skoro masz inny, na