Wpis z mikrobloga

U nas prawdziwe #blackfriday a nie jakieś podrabiańce.
Specjalnie dla Wykopków też zaczynamy wcześniej.

Po wpisaniu w koszyku...


...obniżycie cenę aż o 50%, a po przekroczeniu 150 zł przesyłka będzie za darmo! Tak, to prawda. Dziś i jutro kupujecie za połowę ceny którą widzicie na sklepie. Nie zwiększaliśmy cen wyjściowych przed dzisiejszą promocją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są takie jak zawsze były (lub niższe). Kod zadziała również na produkty już wcześniej przecenione (z przekreśloną ceną) oraz zadziała oczywiście na cały asortyment sklepu.

Jakby tego było mało, czas na kolejne #rozdajo od #majesso - dziesiątki Wykopowiczów publikujących polecające nas wpisy nie mogło się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż we wtorek wylosujemy spośród plusujących ten wpis jedną osobę, która wybierze sobie dowolny sweter z całej oferty sklepu (wszyscy zarejestrowani na Wykopie do momentu opublikowania tego wpisu). Dostawa do Paczkomatu na nasz koszt na terenie Polski.

Udanego czarnego piątku! W zasadzie to już czwartku :-)

#kodyrabatowe #modameska #ubierajsiezwykopem #casual #zadarmo #promocje #dziendarmowejdostawy
  • 68
  • Odpowiedz
@maginalia: ja #!$%@?ę, przecież wiem, czym jest smart casual, dlatego też zaśmiałem się na głos, jak zobaczyłem, co oni proponują JAKO smart casual.

To jest co najwyżej seba-pod-remizą-causal.
  • Odpowiedz