Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remasky: Zaraz #!$%@? to ja dostałem kiedyś mandat za mówienie '#!$%@?' w miejscu publicznym bo nieobyczajne a te śmiecie co obrzydzają ludziom smak i życie stoją legalnie od miesięcy i jeszcze mówisz że obok STOI POLICJA która co najwyżej PRZYJMUJE rozgoryczenia?!?! #!$%@?. Policja się nadaje w tym kraju do zlizywania resztek rozlanego piwa z kafelek w klubie co najwyżej....
  • Odpowiedz
@kamil_snk nie wiem, ja tylko ploty o Częstochowie słyszałem, musiałbym sprawdzić, Gdańsk i Toruń są do tylu od kilku lat, to już info od samej policji

@AvantaR jak widać, jest, ale warto iść pogadać z tymi idiotami, może któremuś do rozumu przemowisz

@furia_narasta no ja miałem sytuację że mi na wprost restauracji w której jadłem się rozstawili #!$%@?ńce, pod jakiś paragraf to tam podbiega ale o tym musi zdecydować
  • Odpowiedz
@zdanewicz: to nieźle zaorałeś... Widziałeś to przynajmniej na żywo? Jak chcesz zignorować coś, co stoi w strategicznym miejscu miasta i napiera na Ciebie płodem, ckliwą muzyczką?
  • Odpowiedz
@AvantaR: Nie, to kwestia złośliwej nadgorliwości tych zjebów. Nie widziałem jeszcze w nigdy w życiu żeby pała działała na korzyść pokrzywdzonego lub wstawiła się za słabszym. Jeżeli za '#!$%@?ę' która niesie się gdzieś echem i nikogo nie razi byli w stanie mi dać mandat za nieobyczajność, to jaki przepis w tym momencie chroni osoby wystawiające na publiczny, masowy widok równie nieobyczajne i drastyczne zdjęcie zwłok? Gdyby te #!$%@? chciały w
  • Odpowiedz
@AvantaR: No właśnie nie jestem pewien czy wiadomo z czym będą stać. Zgłaszają pikietę przeciw aborcji (wolno im) i tyle. Stoją zazwyczaj tylko kilka godzin, więc jakby chciał oficjalnie przeciw temu zaprotestować to i tak nic się nie zdąży ugrać.Raz chyba w Sopocie prezydent chciał osobiście to rozwiązać, to rozdmuchali wielką aferę.
  • Odpowiedz
@furia_narasta: Z tego co ludzi tutaj piszą praktycznie nikt z nimi w sądzie nie wygrywa, a rzucenie #!$%@?ą jest sprawą bardzo prostą. Ja to nie wiem, nigdy nie miałem problemów z policją, raz dostałem mandat za przechodzenie nie na pasach. A niektórzy to mają chronicznego pecha, delikatną #!$%@?ą zaciągną i od razu się pół komisariatu w pobliżu pojawia i mandat wręcza. No cuda panie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Nie twierdzę, że każdy policjant jest święty, ale jak słyszę te historię o tych "pałach" to już wiem, że na 90% mam do czynienia z jakimś sebkiem. Zresztą już sam fakt, że ktoś nazywa policjanta pałą, psem itd. wiele mówi o delikwencie :)


@AvantaR: Życzę ci wszystkiego najgorszego co może cię tylko spotkać jako uczciwego, nieskazitelnego i nieskalanego złą opinią człowieka w kontakcie z policjantami, mam nadzieje że jeszce do
  • Odpowiedz
@Isox: nikt nie każe oglądać, słuchać też nie (można sobie założyć słuchawki), a co reklam też byś chciał zakazywać? bo może akurat kogoś urazi np. zdjęcie szynki czy parówek (jest weganinem) ?
czy może sądzisz że powinniśmy przyjmować lewackie zakazy jak w eurokołchozie, co powinno się pokazywać ludziom a co nie - jeżeli tak, to od tego już krótka droga do indoktrynacji... może od razu niech państwo mówi od małego
  • Odpowiedz
@furia_narasta: Och, pewnie, bo tylko piwniczaki nie mają problemów z policją. Dziwne, bo wśród moich znajomych też nikt nie narzeka. A w domu praktycznie nie siedzimy i okazji do spotkania z policją jest dużoooo. Ale w sumie jak czytam Twoje posty to wcale się nie dziwię, że masz z policją takie problemy :D
  • Odpowiedz
@AvantaR: Stary, najpierw się burzysz że policja nie reaguje na taki banner po czym zaraz jej przyznajesz rację w dyskusji o jej nieudolności - czy to ten słynny syndrom sztokholmski już jest? Czy może jak oni kochasz się chować za silniejszym niezależnie kto ma racje XD A może autorytarne wychowanie ojca ci nakazało bezwarunkowo szanować służby porządkowe?
  • Odpowiedz
@zdanewicz: Dziękuję za rady, nie działają. To co sie zobaczyło już się nie odzobaczy a megafon mają na tyle głośny, że musiałbym chodzić w studyjnych słuchawkach. Zastanów się co masz główce biedaku - porównujesz PŁÓD do je#@nej szynki czy parówek. Czarna, cześć
  • Odpowiedz
Ponadto banner najwyższych lotów "aborcja zabija dzieci" no bardzo odkrywcze, obok niech postawią jeszcze coś równie oczywistego np "woda jest mokra".


@KarmelkowyKucyk: tyle, ze to nie sa dzieci, a plody. Wiec z biologicznego punktu widzenia haslo jest niepoprawne.
  • Odpowiedz