Wpis z mikrobloga

Hej, szukam auta do ok. 10k. Wymagania: benzyna (może być +LPG) 1.6-1.8 sedan / hatchback, 2004+, przebieg to w tym kraju losowy ciąg cyfr na desce rozdzielczej do którego nie przykładam uwagi.

Co mi wpadło w oko: Mondeo mk3, Focus mk2, Mazda 3 byłaby super ale się boję korozji bo nie mam garażu, Lancer VIII
Nie chcę: Skody (jedna już jest), Fiata, VW, BMW. Jest dużo Saabów i Alf ale pewnie pod ładną karoserią kryją się wraki.
Pytanie do was: Za dobrymi autami patrzę? Jakieś inne ciekawe propozycje?
Jest w cholerę Renault Laguna II w tej kwocie, ale nic o tym aucie nie wiem.
Jak ktoś ma do sprzedania pewne auto to też chętnie info przytulę.
#motoryzacja
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
Jak chcesz alfę, to kup od razu lawetę. Saabów jest mało, z resztą alf również. A coś z Japończyków patrzyłeś?
  • Odpowiedz
Jak chcesz alfę, to kup od razu lawetę.Saabów jest mało, z resztą alf również. A coś z Japończyków patrzyłeś?


@b0Ls: A migomat i zapas bitexu mu dokupisz? Jak już zahaczamy o taki poziom humoru
  • Odpowiedz
@b0Ls: Zauważ, że alfa trafiła do grupy "nie chcę" :)
No właśnie są Lancery w tych pieniądzach z Japończyków chociaż o Mitsubishi to wiem tylko tyle, że jest wersja EVO.., Syfika nie chce, coś innego masz na myśli jeszcze?
  • Odpowiedz
  • 0
@MeAndI Honda Accord VI 1.8 lubi lpg, cena do 10k i są różne wersje i sedany i hatbacki i wersję standardowe i poliftowe i ekskluzywne. Jest jeszcze Nissan Primera
  • Odpowiedz