Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się, ale to tak srogo.

Nie ukrywam, że Bundesligę w Eleven mam wykupioną ze względu na Pana Piłkarza. NA WYŁĄCZNOŚĆ W ELEVEN, KUPUJCIE U NAS!

I co? I TAKIEGO WAŁA JAK POLSKA CAŁA. Bayern - Myszenblabla w Canal +. #elevensports chyba z #!$%@? spadło, nie można tego inaczej nazwać. Mam wydać 50 złotych, żeby nie być dymanym na Bundesligę? Jeszcze cwaniaki sobie wymyśliły czwarty kanał, ale tylko dla abonamentów nc+.

Z tego powinna wybuchnąć #afera - trzeba do nich pisać e-maile, że co oni robią. To jest jawne ruchanie klienta na sucho.

Mam taki ogromniasty ból dupy, że nawet nie wiem co powiedzieć.

No ale dobra, poważnie, zdarza się, że jesteś ruchany bo ktoś tam licencje sprzedaje. Ale wiecie co jeszcze wkurza? DESYNCHRONIZACJA. Nawet nie potrafią synchronizować dźwięku z obrazem!

#pilkanozna #mecz
t.....l - #!$%@?łem się, ale to tak srogo.

Nie ukrywam, że Bundesligę w Eleven mam...

źródło: comment_z60vFP4HqQL6n04Z3iRzmxLIQQGl9pkn.jpg

Pobierz
  • 29
@burbonek7: Oszustwo bo pokazują mecz w jakiejś innej stacji. Czołowe drużyny to ważny mecz kolejki, a oni dymają klientów i dali do canal+. Nawet żaden inny mecz nie koliduje bo to 18:30.

Tak samo wątpię, że w umowie HBO jest zapisane że puszczą wszystkie odcinki GOT, ale jakby ostatniego nie puścili i dali jakiejś innej stacji to byłoby to oszustwo.
@the_white_crystal: Canal+ z sezonu na sezon stracił nie tylko część meczów, ale 3 z 4 najważniejszych lig przypominam. Ludzie pokrzyczeli i to ucichło, mieli na to #!$%@?. Jedyne co możesz zrobić to przestać im płacić, na resztę szkoda Twojego czasu.