Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się, ale to tak srogo.

Nie ukrywam, że Bundesligę w Eleven mam wykupioną ze względu na Pana Piłkarza. NA WYŁĄCZNOŚĆ W ELEVEN, KUPUJCIE U NAS!

I co? I TAKIEGO WAŁA JAK POLSKA CAŁA. Bayern - Myszenblabla w Canal +. #elevensports chyba z #!$%@? spadło, nie można tego inaczej nazwać. Mam wydać 50 złotych, żeby nie być dymanym na Bundesligę? Jeszcze cwaniaki sobie wymyśliły czwarty kanał, ale tylko dla abonamentów nc+.

Z tego powinna wybuchnąć #afera - trzeba do nich pisać e-maile, że co oni robią. To jest jawne ruchanie klienta na sucho.

Mam taki ogromniasty ból dupy, że nawet nie wiem co powiedzieć.

No ale dobra, poważnie, zdarza się, że jesteś ruchany bo ktoś tam licencje sprzedaje. Ale wiecie co jeszcze wkurza? DESYNCHRONIZACJA. Nawet nie potrafią synchronizować dźwięku z obrazem!

#pilkanozna #mecz
Pobierz
źródło: comment_z60vFP4HqQL6n04Z3iRzmxLIQQGl9pkn.jpg
  • 29
@the_white_crystal: chciałem się po prostu upewnić, w takim razie po prostu eleven #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Często jak kanały u operatora mają desynchronizacje czy to w DVB-S czy DVB-C (kablowki) to często jest to kwestia zrypanego PCR- który w skrócie odpowiada za synchro. Najlepsze jest to, że nie wszystkie urządzenia będą podatne na ten błąd, niektóre same potrafią skorygować problem. Przez neta problem w takim razie
@the_white_crystal
Dostałem gratis Eleven na 24 miesiące przy przedłużaniu umowy z nc+...niemniej, te kanały - choć formalnie gratisowe - to jednak jest jakiś absurd...fajne wydarzenia sportowe z niesamowicie słabym komentarzem (przynajmniej jeśli chodzi o Calcio i La Ligę), magazyny sportowe i studio to niekiedy amatorszczyzna (z ostatniego podsumowania lig dowiedziałem się, że przyjechała pizza, ale nikt nie zamawisł i nie ma kto opłacić oraz tego, że Biglia nadaje się do skrobania chrzanu),
@the_white_crystal: ja #!$%@?, a ja chyba z 5 zgłoszeń do PlayNow wysłałem (dostałem pakiet eleven za friko w abonamencie play, ale oglądać trzeba przez ich aplikację, plus taki że ich aplikacja ma możliwość rzucania na chromcasta, a z tego co pamiętam zwykła apka eleven tego nie miała) że mają coś #!$%@? bo się obraz z dźwiękiem rozchodzi, a to jednak wina tych z eleven była ( ͡° ͜ʖ ͡