Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

wybiła godzina 23, a więc rozstrzygnięcie konkursu. Przez cały dzień śledziłem wasze propozycje i na bieżąco wybierałem te, które najbardziej mi się podobały. Wołam wszystkich, którzy zaplusowali wpis i brali udział w moim mini #konkurs. Jeżeli ktoś został niepotrzebnie zawołany, niech po prostu mi wybaczy i mnie zignoruje ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwycięzcą zostaje @misiekmr z nazwą "Misja Programista". Jak tylko dostanę numer paczkomatu, to nagroda wędruje do niego. Dodatkowo, w związku z tym, że zbliżają się mikołajki, to można powiedzieć, że w ramach indywidualnej wykopoczty chciałbym przesłać coś dobrego mireczkowi @Zoxico w podziękowaniu za podsunięcie pomysłu na logo.

Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany przyszłością bloga jaki mam zamiar stworzyć to zachęcam gorąco do obserwowania tagu #misjaprogramista oraz zapisania się na mirkolistę - o TUTAJ (będę wołać jak strona będzie już uruchomiona, natomiast w tagu będę pisać o postępach).
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IrvinTalvanen: To ja ostatnio robiłem rozdajo, główny wpis zawierał ten tag. Nowy wpis już nie i system nie pozwolił mi zawołać ludków, którzy komentowali - ręcznie musiałem to zrobić (°°
  • Odpowiedz