Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

wybiła godzina 23, a więc rozstrzygnięcie konkursu. Przez cały dzień śledziłem wasze propozycje i na bieżąco wybierałem te, które najbardziej mi się podobały. Wołam wszystkich, którzy zaplusowali wpis i brali udział w moim mini #konkurs. Jeżeli ktoś został niepotrzebnie zawołany, niech po prostu mi wybaczy i mnie zignoruje ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwycięzcą zostaje @misiekmr z nazwą "Misja Programista". Jak tylko dostanę numer paczkomatu, to nagroda wędruje do niego. Dodatkowo, w związku z tym, że zbliżają się mikołajki, to można powiedzieć, że w ramach indywidualnej wykopoczty chciałbym przesłać coś dobrego mireczkowi @Zoxico w podziękowaniu za podsunięcie pomysłu na logo.

Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany przyszłością bloga jaki mam zamiar stworzyć to zachęcam gorąco do obserwowania tagu #misjaprogramista oraz zapisania się na mirkolistę - o TUTAJ (będę wołać jak strona będzie już uruchomiona, natomiast w tagu będę pisać o postępach).
  • 36
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (376)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kubusko @wuji @grosik01 @HubrtRamirez @szpernik @adiman29 @akwajuk21 @AgentGecko @Tosiek14 @PluszowyPrezes @MeetU @interface @enteroff @LUBIE_PODUSZKI @mateuszfun @kicjow @molusar @Queaser @kontaktron @ashylen
  • Odpowiedz